تاریخ درج خبر : 1394/05/02
کد خبر : ۵۱۳۸۲۲
+ تغییر اندازه نوشته -

اولین نمایشگاه ملی صنایع دستی و هنرهای سنتی در یاسوج برگزار می‌شود

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری اولین نمایشگاه ملی صنایع دستی و هنرهای سنتی در یاسوج خبرداد.

سید روح الله وحدتی چهارشنبه در حاشیه بازدید از آخرین روند تولید صنایع دستی روستاهای ” سادات محمودی ” بویراحمد گفت: با حضور تمامی استان‌های کشور بنا داریم اولین نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای سنتی را در یاسوج برگزار کنیم.

وی زمان برگزاری این نمایشگاه را بیست و ششم مردادماه بمدت پنج روز عنوان و اظهار کرد: حداقل 200 شرکت کننده در اولین نمایشگاه ملی صنایع دستی و هنرهای سنتی در یاسوج حضور خواهد داشت.

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این نمایشگاه نامور مطلق به همراه مدیران ستادی حوزه معاونت صنایع دستی سازمان مرکزی حضور خواهند داشت.

وحدتی، معرفی ظرفیت‌ها، فراهم شدن زمینه‌های فروش، بازاریابی و صادرات محصولات صنایع دستی و هنرهای سنتی را از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه برشمرد.

وی افزود: 90 غرفه در اولین نمایشگاه ملی صنایع دستی و هنرهای سنتی حضور خواهند داشت که از این تعداد، 20 غرفه مربوط به کهگیلویه و بویراحمد و 10 غرفه نیز آزاد شرکت خواهند داشت.

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سیاه چادرهای عشایری به همراه موسیقی‌های محلی در این نمایشگاه اجرا می‌شود.

منبع: ایلنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد