تاریخ درج خبر : 1394/05/02
کد خبر : ۵۱۳۸۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

تلاش مسئولان استانی برای رفع اختلاف امام جمعه پاتاوه و فرماندار دنا

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ائمه جمعه پدر معنوی هر منطقه و شهر و بخشی هستند، از تلاش مسئولان استانی برای رفع اختلاف و کدورت میان امام جمعه پاتاوه و فرماندار دنا خبر داد.

فتاح محمدی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه اختلاف میان امام جمعه پاتاوه و فرماندار شهرستان دنا چگونه توسط مسئولان استانی پیگیری و در نهایت برطرف می‌شود، اظهار کرد: در این دوره بهترین تعامل را با ائمه جمعه از سوی مسئولان ارشد استانی به خصوص استاندار و معاونین ایشان داشته‌ایم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص اختلاف به وجود آمده و حواشی ایجاد شده تصریح کرد: همه باید به ائمه جمعه به عنوان پدر معنوی هر شهر و بخش احترام بگذاریم و حفظ حرمت آن‌ها و استفاده از نصایح این عزیزان بر ما مسئولان لازم و ضروری است.

محمدی با درخواست از رسانه‌ها برای دامن نزدن به برخی اختلاف سلیقه‌هایی که میان مسئولان از جمله ائمه جمعه و فرمانداران ممکن است وجود داشته باشد، تصریح کرد: همه باید به دنبال همدلی و همزبانی مورد نظر مقام معظم رهبری باشیم و علاوه بر این که خودمان وارد حاشیه نشویم دیگران را هم از وارد شدن به حواشی باز بداریم.

این مسئول ارشد استانی با تأکید بر اینکه به همت مسئولان ارشد استانی این اختلاف سلیقه جزئی را نیز حل و فصل خواهیم کرد، خاطرنشان ساخت: برای توسعه و آبادانی استان همه باید تلاش کنیم و با کنار گذاشتن اختلافات در راه رسیدن به توسعه پایدار در استان همت به خرج دهیم.

منبع: فارس

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  با درود ، متاسفانه امروز هر کس باب دلمان کار کرد جز آدم خوب ها است وهر کس بر خلاف نطر وعقده ما کار کرد جزام بداست ومتاسفانه تا این دیدگاه را داریم مملکت ما رو به نابودی است به نظر می رسد امامان جمعه بهتر است در این مسائل زیاد وارد نشوند چرا که آن ابهتشان را از دست می دهد وبا روج دادن مسائل خدا پرستی در دل مردم رخنه کنند

 • واقع بین گفت:

  فکر کنم بهتر باشد ائمه جمعه حدود اختیارات و شرح وظایف خود را باز خوانی و به حریم مسئولیت و اختیارات دیگران دست اندازی نکنند ؛ شکر خدای را به جا آورند و آرامش جامعه را به هم نزنند . این برای خودشان هم بهتر است. بی اعتمادی به امامان جمعه ضایعات جبران ناپذیری به بار می آورد .

 • اصلاح طلبی از سی سخت گفت:

  شعور ملت بالاتر از این حرفهاست
  1- شما آمدید یک بحث شخصی و اختلاف سلیقه ای رو شتابزده و بدور از هرگونه تدبیری از طریق تریبون های عمومی بیان نمودید. و چنان تاختید که گویی در میدان جنگ برای یک منافق رجز خوانی میکنید.
  اینکار شما کلی برای استان وشهرستان ما هزینه بردار بوده و هست کافی است به سایتها و کامنت های موافق و مخالف سری بزنید آنوقت انشاء اله خواهید دانست که به چه میزان وقت و انرژی و سرمایه های انسانی و حرمت ها را فدای امیال شخصی تان کرده اید.
  2- جوابیه شما آکنده از خشم و تمسخر و ادبیات لات های کوچه بازاری بود آنجا که میفرمایید “افاضات نمایید” – “آماج شلیک توپخانه” – “قد علم نمودید” – “حضرت آقا بدنبال امیال شخصی خود هستید” – “در وجود نازنین تان” – “بخشدار نورچشمی جنابعالی” – “بد نیست بر معلومات خود بیفزایید تا درک کنید” – “نوبر خطابه جنابعالی” – “اگر خصومت و خصلت کینه ورزی ندارید” – “بنده در این روزها احوالات و روحیات شما را درک می کنم”
  فرمانداری که اینگونه ادبیاتی داشته باشد آنهم در مقابل ائمه جمعه و بارزترین خصوصیتی که در مصاحبه اش نمود پیدا کند خشم باشد که ناشی از احتمال از دست دادن منصب ش باشد و طرف مقابل را به تمسخر بگیرد باید فاتحه شهرستان و استان ش را خواند و انتظاری از سایر شهروندانش نداشت که چرا نزاع دسته جمعی؟ و چرا شلیک رگبار در شب قدر مولا علی؟ و چرا قتل شوهر؟ و هزاران چرای دیگر؟؟؟؟
  3- اگر توافقی انجام گرفته است در سایه همدلی و همزبانی دولت و ملت بوده است و رهنمودهای رهبری پس سعی نکنید منبعد نتایج ملی و حتی استانی و شهرستانی را بنام شخص خود مصادره نموده و آنرا دست مایه ای سازید برای سرکوب مخالفین شخصی تان و مهمتر از آن بالا رفتن خود و نمایاندن خود به خلق الله
  4- استدعا می نمایم؛ منش، رفتار، فصاحت و بلاغت رییس دولت اعتدال را الگو و مبنای خطابه خویش قرار دهید تا همچنان سایه محور وحدت و معنویت بر فضای شهرستان حکمفرما باشد و بجای طرح مطالب کلیشه ای در تریبون های عمومی می توان در یک فضای صمیمی، تعاملی و حضوری به این موارد جزئی پرداخت.
  5- ما در 8 سال قبل چنان چوب اقدامات شخصی و جناحی خشمانه و ادبیات تمسخر آمیز دولت قبل و در صدر آنها محمود احمدی نژاد که سر آخر حاصل آن برای خودشان نیز انحراف بود را خوردیم که تا جوابیه شما را خواندیم تداعی آنروزها شد برایمان و لرزیدیم که آن سناریوهای تلخ ملی اینبار در شهرستان فرهنگی دنا دارد تکرار میشود و ما و سرمایه های انسانی مان باید تاوان اغراض شخصی و کینه توزی مسئولین را بدهیم
  تجربه اندوزی تان مستدام – اصلاح طلبی از سی سخت

پربازديد