تاریخ درج خبر : 1394/05/04
کد خبر : ۵۱۳۸۹۴
+ تغییر اندازه نوشته -

مدیری که نمی‌تواند پستش را ترک کند

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در جلسه پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گفت: باید برنامه‌ها و طرح‌های مصوب جلسات اجرایی شود.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در جلسه پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گفت: باید برنامه‌ها و طرح‌های مصوب جلسات اجرایی شود.

حجت‌الاسلام والمسلیمن «غلامرضا مزارعی» گفت: در اجرای قانون و خدمت به خلق با هیچکس تعارف نداریم و اگر مدیری نتواند مسئولیتش را به خوبی اجرایی کند باید پست سازمانی‌اش را ترک کند.
در ادامه این جلسه الماس گشتاسبی، معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گفت:هم اکنون مسائلی چون میوه فروشی به صورت غیرقانونی، کشتار حیوانات و پرندگان به شیوه غیرمجاز و عرضه قلیان و تنباکوی غیر استاندارد در فروشگاه‌های مواد غذایی از مهمترین موارد تهدیدکننده بهداشت و سلامت استان است.
وی در ادامه افزود: با حمایت از ضابطین قضایی در کشتارگاه‌ها و همچنین نصب دوربین مدار بسته می‌توانیم به عرضه گوشت سالم به مردم سلامت و امنیت بهداشت عمومی را تأمین کنیم.

منبع: کبنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • همشهري گفت:

    جا دارداز حاج آقا گرامی ناظر شرعی و ضابط قضایی کشتارگاه سپید مرغ که در شب 24 ماه مبارک رمضان 1500 کیلو گوشت مرغ را که به روش غیرشرعی ذبح شده بودند علارغم تهدیدات عامل مرغداری و همراهان ایشان ضبط و دستور معدوم سازی آنها را صادر کردند تقدیر و تشکر و حمایت شود تا با دلگرمی و شجاعت بیش از پیش به کار خود ادامه دهد.

پربازديد