تاریخ درج خبر : 1394/05/03
کد خبر : ۵۱۳۸۹۶
+ تغییر اندازه نوشته -

کسب دو مدال نقره وبرنز ره آورد کشتی گیران استان

در رقابتهای کشتی نونهالان قهرمانی کشور ،تیم کشتی استان صاحب یک نقره ویک برنز شد.
رقابتهای کشتی آزاد وفرنگی نونهالان قهرمانی کشور روزهای ۱ و۲ مردادماه در سالن تختی شهر خرم آباد برگزار شد وتیم های کشتی نونهالان آزاد وفرنگی استان در این مسابقات توانست با کسب یک مدال نقره توسط محمد رستمی در وزن ۸۵ کیلوگرم آزاد و یک مدال نقره توسط علیرضا دادوند در وزن ۳۸کیلوگرم فرنگی دست پیدا کند.
همچنین رقابت های کشتی آزاد وفرنگی خردسالان قهرمانی کشور در روزهای ۲۹ و۳۰ تیرماه در خرم آباد برگزار گردید که ره آورد کشتی گیران اعزامی استان ،دو مقام پنجمی در کشتی فرنگی توسط آقایان امیرضا پیروج در وزن ۴۲ کیلوگرم و محمد رضا خورسندیان در وزن ۵۳ کیلوگرم بود.
گفتنی است در این رقابت ها، داوران بین المللی کشتی استان آقایان علی سلیمانی ومحمد رضا رحیمی به قضاوت پرداختند.
رده بندی انفرادی و تیمی مسابقات کشتی نونهالان به شرح زیر است:
کشتی آزاد:
۳۲ کیلوگرم: ۱- امیرحسین سبزعلی (لرستان الف) ۲- سید فردین حیدری (خراسان رضوی) ۳- مهدی جعفری (لرستان ب) و یاسین رضایی (مازندران) ۵- امیرحسین اخوان بابانظر (آذربایجان غربی) و احمدرضا حسنی (تهران)
۳۵ کیلوگرم: ۱- عرفان جعفریان (مازندران) ۲- معین قاسمی (گیلان) ۳- افشار رحمانی یگانه (لرستان الف) و آریز رحیمی (کرمانشاه) ۵- سجاد بنیادی (تهران) و محمدامین لرستانی (همدان)
۳۸ کیلوگرم: ۱- مهدی ویسی (مازندران) ۲- حسن رحیمی (کرمانشاه) ۳- امیرحسین مقصودی (لرستان ب) و صابر نیستانی (خراسان شمالی) ۵- مهدی عسگری (البرز) و امیرحسین کثیرلو (زنجان)
۴۲ کیلوگرم: ۱- سید حسن عبادی (مازندران) ۲- پوریا علیزاده مطلق (همدان) ۳- ابراهیم اصغر بیجن آبادی (تهران) و امیر علی اصغری (خراسان روضوی) ۵- سید اسماعیل سادات (گلستان) و اکبر تیزدم (توابع تهران)
۴۷ کیلوگرم: ۱- علی قپانوری (همدان) ۲- مهران عسگری (مرکزی) ۳- رضا مقدسی (خراسان رضوی) و محمدرضا چالی نژاد (مازندران) ۵- نیما نظری (تهران) و بنیامین سرلک (لرستان الف)
۵۳ کیلوگرم: ۱- سهراب ادهم خلیلی (لرستان الف) ۲- محمدرضا احمدآبادی (خراسان رضوی) ۳- محمدعلی صالحی (مازندران) و عارف ابراهیم زاده (گیلان) ۵- محمدمهدی شیخ جعفری (کردستان) و امیرحسین بهرامی (کرمانشاه)
۵۹ کیلوگرم: ۱- محمد نخودی لاریمی (مازندران) ۲- وحید سالاری (خراسان رضوی) ۳- هادی شرفبیانی (کردستان) و محمدجواد قناتی (تهران) ۵- حامد تاجیک (توابع تهران) و محمدرضا شهبازنژاد (آذربایجان شرقی)
۶۶ کیلوگرم: ۱- محمد کریمی (مازندران) ۲- علی جهانیان فر (گلستان) ۳- محمد خلیلی (تهران) و محمدرضا غلامی پویا (البرز) ۵- مهران نجفی (خراسان شمالی) و راستین حسین زاده (گیلان)
۷۳ کیلوگرم: ۱- محمدرضا قیاسی (کرمانشاه) ۲- علیرضا حامد صایین (توابع تهران) ۳- علیرضا یوسفی (گیلان) و مهراب محسنی (مازندران) ۵- حسن بیرانوند (لرستان الف) و رضا خانی (تهران)
۸۵ کیلوگرم: ۱- علیرضا عبدالهی (تهران) ۲- محمد رستمی (کهکیلویه و بویراحمد) ۳- امیرحسین زارع (مازندران) و عباس بشیری (خوزستان) ۵- امیرحسین هراتی (کردستان) و علیرضا منصوری (ایلام)
رده بندی تیمی: ۱- مازندران ۹۰ امتیاز ۲- تهران ۵۹ امیتاز ۳- خراسان رضوی ۵۲ امتیاز ۴- لرستان الف ۴۳ امتیاز ۵- گیلان ۳۵ امتیاز ۶- کرمانشاه ۳۳ امتیاز
رده بندی تیمی: ۱- مازندران ۹۲ امتیاز ۲- تهران ۷۱ امتیاز ۳- کرمانشاه ۴۵ امتیاز ۴- کرمان ۴۳ امتیاز ۵- خراسان رضوی ۳۹ امتیاز ۶- فارس ۳۸ امتیاز

رده بندی انفرادی و تیمی مسابقات کشتی خردسالان به شرح زیر است:
۳۲ کیلوگرم: ۱- محمد کریمی نیا (خراسان رضوی) ۲- طارق غبیشاوی (خوزستان) ۳- عماد حقیقی (مازندران) و مهدی صدقی (مرکزی) ۵- امیرحسین حاجی خانی (اردبیل) و محمدامین بارانی عبدولی (لرستان الف)
۳۷ کیلوگرم: ۱- ایمان محمدی (خوزستان) ۲- سجاد عباس پور (مازندران) ۳- معین محمدی (خراسان شمالی) و حسین علی رخشانی نسب (سیستان و بلوچستان) ۵- مهدی عباسی (تهران) و سجاد دالوند (لرستان الف)
۳۸ کیلوگرم: ۱- محمدحسین ابوالحسنی (مازندران) ۲- امیر عبدی (قم) ۳- صادق مرادی (خوزستان) و علی رضا دادوند (کهکیلویه و بویراحمد) ۵- محمدمهدی کشتکار (فارس) و علیرضا سبزی (مرکزی)
۴۲ کیلوگرم: ۱- میلاد رضانژاد (خوزستان) ۲- سوران محمدی (کردستان) ۳- سینا رضایی (خراسان رضوی) و پدرام نیک خواه (لرستان الف) ۵- هانی معقولی (گلستان) و سید مصطفی میرنژاد (مازندران)
۴۷ کیلوگرم: ۱- محمد امین جبالی فر (قم) ۲- محمد کرمی (لرستان الف) ۳- امیرحسین خونساری (خوزستان) و عرشیا سیرتی (گیلان) ۵- علیرضا مردی (البرز) و رضا منفرد (فارس)
۵۳ کیلوگرم: ۱- محمدحسین کاویانی (مازندران)‌ ۲- حسین رنجبرپور (کرمانشاه) ۳- فرزاد حسینی (اردبیل) و ابوالفضل فرمانی (تهران) ۵- محمدرضا ترک (همدان) و امیرعلی شعبانی (گیلان)
۵۹ کیلوگرم: ۱- محمد مهدی هداوند (توابع تهران) ۲- مسعود کاووسی (خوزستان) ۳- محمدنبی ریگی تمندانی (سیستان و بلوچستان) و- علی سیف الهیان (گیلان) ۵- مجتی ولی الهی (مازندران) و مهرشاد گل میشی (تهران)
۶۶ کیلوگرم: ۱- محمدامین کرمی (تهران) ۲- علیرضا مرادی (خوزستان) ۳- سید حمید افتخاری (البرز) و رضا اکبری (کردستان) ۵- علیرضا مرادی (لرستان ب) و حامد خزایی (کرمانشاه)
۷۳ کیلوگرم: ۱- سالار مشروطی (اردبیل) ۲- مسعود سیف الهیان (گیلان) ۳- علیرضا مرادی (خوزستان) و علیرضا غفاری (فارس) ۵- امیرحسین آریانفرد (زنجان) و مسعود محسنی فر (تهران)
۸۵ کیلوگرم: ۱- محمد نصرتی (تهران) ۲- محمد شریفات (خوزستان)‌ ۳- ساسان آب سیه (گیلان) و ایمان خانجانی (مازندران) ۵- فرزاد محمدی رحیم بگلو (اردبیل) و محمد کشاورز (فارس)
رده بندی تیمی: ۱- خوزستان ۸۳ امتیاز ۲- مازندران ۵۷ امتیاز ۳- تهران ۵۰ امتیاز ۴- گیلان ۴۶ کیلوگرم ۵- لرستان الف ۳۶ امتیاز ۶- اردبیل ۳۳ امتیاز

رده بندی انفرادی و تیمی مسابقات کشتی خردسالان به شرح زیر است:
کشتی فرنگی:
۳۰ کیلوگرم: ۱- امیرمحمد آخوند زاده (مازندران) ۲- حسین آسیایی زاده (اردبیل) ۳- سعید صالحی (تهران) و امیررضا زالی (توابع تهران) ۵- حمیدرضا کریمی (لرستان ب) و ابوالفضل شهرکی نیا (سیستان و بلوچستان)
۳۲ کیلوگرم: ۱- علی حاجی وند (خوزستان) ۲- محمدعلی اخوندی (توابع تهران) ۳- رضا آزادی (فارس) و داود مختاری (اصفهان) ۵- احمد نجفی (ماز ندران) و محمد حسینی (کردستان)
۳۵ کیلوگرم: ۱- علیرضا زارع سالیانه (لرستان الف) ۲- علی اکبر تقی زاده (مازندران) ۳- بابک خوبنژاد (خوزستان) و مهرداد مظهری (تهران) ۵- انصار محمدخانی (کردستان) و حسین مشایخی (کرمان)
۳۸ کیلوگرم: ۱- امیررضا ده بزرگی (فارس) ۲- سروش امینی (کرمانشاه) ۳- محمدحسین امیری (گیلان) و حسین باجوروند (خوزستان) ۵- امانج زارعی (کردستان) و محمد آسیابی (توابع تهران)
۴۲ کیلوگرم: ۱- علیرضا دیناروندی (خوزستان) ۲- رضا دهقان (خراسان شمالی) ۳- امیررضا صحرایی (اردبیل) و فرید سیرتی مقدم (گیلان) ۵- امیررضا پیروج (کهکیلویه و بویراحمد) و محمدرضا محمدزاده (تهران)
۴۷ کیلوگرم: ۱- عرفان آرایی بندی (مازندران) ۲- امین کریم دوست (گیلان) ۳- سید بهروز انصاری (خوزستان) و محمدحسین عباس زاده (اصفهان) ۵- علی محمدی (کرمانشاه) و آرشام بازوند (لرستان الف)
۵۳ کیلوگرم: ۱- امیر محمدملکی (لرستان الف) ۲- امیرحسین راشدبانی (خوزستان) ۳- سید مصطفی ریحانی (مازندران) و علیرضا اسفندیاری فر (تهران) ۵- محمدرضا خورسندیان (کهکیلویه و بویراحمد) و امیرحسین برزی (اردبیل)
۵۹ کیلوگرم: ۱- محمدهادی میرزایی (تهران) ۲- امیررضا بیرانوند (خوزستان) ۳- آرمین صالح (اردبیل) و شایانباباپور (لرستان الف) ۵- حسین قاسمی (توابع تهران) و علی جدیری (آذربایجان شرقی)
۶۶ کیلوگرم: ۱- آرش شادفر (کرمانشاه) ۲- سبحان حیدری (اردبیل) ۳- حسین خسروی (اصفهان) و علی ساوری کتولی (گلستان) ۵- امید حسنی (چهارمحال و بختیاری) و امیرحسین هوشیار (فارس)
۷۳ کیلوگرم: ۱- فردین هدایتی (مازندران) ۲- ابوالفضل پایدار (خوزستان) ۳- علیرضا بی طرفان (توابع تهران) و امیرحسین دهقان پور (تهران) ۵- امیرحسین میرزاجانی (گیلان) و محمد بادران (مرکزی)
۸۵ کیلوگرم: ۱- مهدی عنایت زاده (مازندران) ۲- اشکان عبدولی (خوزستان) ۳- پیمان روزبهانی (اصفهان) و ابوالفضل نجات پور (لرستان الف) ۵- محمد پوراسماعیلی (گیلان) و ابوالفضل برزویی (مرکزی)
رده بندی تیمی: ۱- خوزستان ۸۰ امتیاز ۲- مازندران ۷۳ امتیاز ۳- تهران ۵۳ امتیاز ۴- لرستان الف ۴۵ امتیاز ۵- اردبیل ۴۴ امتیاز ۶- گیلان ۴۱ امتیاز

منبع: کبنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

200x208
200x208