تاریخ درج خبر : 1394/05/04
کد خبر : ۵۱۳۹۴۲
+ تغییر اندازه نوشته -

زارعی: روستای سرآبتاوه به اندازه یک شهر جمعیت دارد

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد ودنا در مجلس شواری اسلامی به همراه برخی از مسئولین شهرستان بویراحمد در جمع مردم روستای سرابتاوه حاضر شد.
غلام محمد زارعی در بدو ورود به سرابتاوه با استقبال ۱۵۰۰نفری مردم این منطقه مواجه شد ،مردم سرابتاوه به پاس خدمات نماینده بویراحمد ودنا در مجلس شواری اسلامی گوسفندی قربانی کردند و در مراسم با شکوه از خدمات نماینده خود تقدیرکردند.

IMG_0086
در این بازدید نماینده بویراحمد و دنا با اشاره به اینکه سرابتاوه روستا است ولی به اندازه یک شهر جمعیت دارد گفت:به مردم سرابتاوه قول دادم این روستا را در شان مردمش آباد کنم که خوشبختانه با کمک دولت کارهای عمرانی در این منطقه شروع شد.
زارعی تصریح:۳۰هزارمتر آسفالت ،جدول کشی خیابانها،روشنایی معابر ،حل مشکلات تبدیل اراضی مسکونی اهالی ،پیگیری برای ایجاد فضای ورزشی در سرابتاوه ،پیگری برای تکمیل طرح هادی روستایی از مهم ترین اقدمات بوده که برای مردم سرابتاوه پیگیری کردم.
وی همچنین با اشاره به ظرفیت رودخانه سرابتاوه اظهار کرد:بنیاد مسکن طرح یک پارک زیبا با تمام امکانات را درکنار این رودخانه تهیه کند تا اعتبار ان را به صورت ملی جذب کنم و فضای تفریحی برای مردم قدرشناس سرابتاوه ایجاد کنیم.
نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد ودنا در مجلس شواری اسلامی به اختصاص یک میلیارد تومان دیگر برای تکمیل خدمات رسانی به سرابتاوه در سال جاری خبر دادو گفت: با این اعتبار تمام کم وکاستی های این روستا برطرف خواهد شد و این چیزی جز خدمت بی منت برای مردم نیست .
زارعی در جمع با شکوه مردم سرابتاوه از شروع به کار پروژه راه آهن یاسوج –اقلید سخن گفت و یاد آورشد:با پیگیری که داشتم خوشبختانه ۶کیلومتر از پروژه راه آهن یاسوج شروع به کار کرده که این برای مردم استان و شهرستانهای بویراحمد ودنا خبر خوش و امید وار کننده ای است.
عضو کمسیون صنعت ومعدن مجلس شواری اسلامی ابراز داشت:امروزه می توانم با سربلندی به مردم بویراحمد ودنا نوید دهم که این دو شهرستان به یک کار گاه بزرگ عمرانی تبدیل شده است.
نماینده دو شهرستان کهگیلویه وبویراحمد در مجلس شواری اسلامی تصریح کرد:به قولی که مردم دادم پایپند بودم و هرروز در تلاش هستم تا عمران و آبادانی را به روستاها ببرم و خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران را به مردم ولایت مدار شهرستانهای بویراحمد ودنا هدیه کنم.

منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • سرزده گفت:

    چقد علم و اطلاعات ایشان بالاست!!!!!!!
    روستای سرابتاوه اندازه یک شهر جمعیت دارد!!!!

پربازديد