تاریخ درج خبر : 1394/05/04
کد خبر : ۵۱۳۹۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -

متهمان حادثه تیراندازی شب قدر یاسوج در انتظار تصمیم نهایی

بعد از حدود ۱۶ روز از حادثه تیراندازی شب قدر یاسوج، رئیس دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با اعلام خبر پیگیری جدی این پرونده، گفت: کیفرخواست لازم برای سه متهم این پرونده صادر شده و برای تصمیم نهایی به دادگاه کیفری ارسال شده است.

«حجت الاسلام غلامرضا مزارعی» با اعلام این خبر اظهارکرد: در این حادثه به رغم اینکه هیچ گونه مشخصاتی از متهم در اختیار نداشتیم؛ اما توانستیم با همکاری سازمان های امنیتی و انتظامی و حضور پررنگ دادگستری و دادستان در کمتر از ۲۴ ساعت قاتل را شناسایی و محل اختفای وی که در خارج از استان بود را کشف کنیم.

وی همچنین گفت: دو متهم دیگر این پرونده نیز در حوزه شهرستان گچساران شناسایی و دستگیر شدند که هر سه نفر در زندان به سر می‌برند.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر برخورد قاطع دستگاه قضایی با مخلان نظم و امنیت عمومی گفت: تحقیقات درباره این پرونده در کمتر از دو هفته انجام و کیفرخواست صادر و پرونده جهت اتخاذ تصمیمات نهایی به دادگاه کیفری یک ارسال شده است.

مزارعی در ادامه اختلافات گذشته باقی مانده و حل و فصل نشده، پایین بودن آستانه صبر و تحمل، وجود برخی مسایل فرهنگی و برخورد نشدن قاطع و بازدارنده با عاملان نزاع‌ها را از جمله دلایل بروز نزاع دسته جمعی در این استان عنوان کرد.

گفتنی است ساعت سه بامداد روز ۲۱ رمضان ۵ پسر جوان در بلوار امام خمینی شهر یاسوج از سوی یک نفر هدف تیر اندازی قرار گرفت که این حادثه یک نفر کشته و ۵ زخمی داشت.

منبع:میزان

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    گرچه قانون به مانند تار عنکبوت است که حشرات ریز را در خود می بلعد ودر برابر حشرات قوی قدرتی از خود ندارد .پس اگر حکم سریع اجرا بشه قانون اجرا شده ودرس عبرتی است برای دیگران ولی اگر لفتش بده پس قضات محترم این را بدانند فردا وپس فردا ی دیگر نوبت خودشان اس

پربازديد