تاریخ درج خبر : 1394/05/05
کد خبر : ۵۱۳۹۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -

استقبال مردم سرآبتاوه از نماینده بویراحمد و دنا

عصر دیروزنماینده مردم شهرستانهای بویراحمد ودنا در مجلس شواری اسلامی به همراه برخی از مسئولین شهرستان بویراحمد در جمع استقبال کم نظیر مردم روستای سرابتاوه حاضر شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی غلام محمد زارعی ، زارعی در بدو ورود به سرابتاوه با استقبال ۱۵۰۰نفری مردم این منطقه مواجعه شد ،مردم سرابتاوه به پاس خدمات نماینده بویراحمد ودنا در مجلس شواری اسلامی گوسفندی قربانی کردند و در مراسم با شکوه از خدمات نماینده خود تقدیرکردند.
در این بازدید نماینده بویراحمد ودنا با اشاره به اینکه سرابتاوه روستا است ولی به اندازه یک شهر جمعیت دارد گفت:به مردم سرابتاوه قول دادم این روستا را در شان مردمش آباد کنم که خوشبختانه با کمک دولت کارهای عمرانی در این منطقه شروع شد.
زارعی تصریح:۳۰هزارمتر آسفالت ،جدول کشی خیابانها،روشنایی معابر ،حل مشکلات تبدیل اراضی مسکونی اهالی ،پیگیری برای ایجاد فضای ورزشی در سرابتاوه ،پیگری برای تکمیل طرح هادی روستایی از مهم ترین اقدمات بوده که برای مردم سرابتاوه پیگیری کردم.
وی همچنین با اشاره به ظرفیت رودخانه سرابتاوه اظهار کرد:بنیاد مسکن طرح یک پارک زیبا با تمام اماکانات را درکنار این رودخانه تهیه کند تا اعتبار ان را به صورت ملی جذب کنم و فضای تفریحی برای مردم قدرشناس سرابتاوه ایجاد کنیم.
نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد ودنا در مجلس شواری اسلامی به اختصاص یک میلیارد تومان دیگر برای تکمیل خدمات رسانی به سرابتاوه در سال جاری خبر دادو گفت: با این اعتبار تمام کم وکاستی های این روستا برطرف خواهد شد و این چیزی جز خدمت بی منت برای مردم نیست .
زارعی در جمع با شکوه مردم سرابتاوه از شروع به کار پروژه راه آهن یاسوج –اقلید سخن گفت و یاد آورشد:با پیگیری که داشتم خوشبختانه ۶کیلومتر از پروژه راه آهن یاسوج شروع به کار کرده که این برای مردم استان و شهرستانهای بویراحمد ودنا خبر خوش و امید وار کننده ای است.
عضو کمسیون صنعت ومعدن مجلس شواری اسلامی ابراز داشت:امروزه می توانم با سربلندی به مردم بویراحمد ودنا نوید دهم که این دو شهرستان به یک کار گاه بزرگ عمرانی تبدیل شده است.
نماینده دو شهرستان کهگیلویه وبویراحمد در مجلس شواری اسلامی تصریح کرد:به قولی که مردم دادم پایپند بودم و هرروز در تلاش هستم تا عمران و آبادانی را به روستاها ببرم و خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران را به مردم ولایت مدار شهرستانهای بویراحمد ودنا هدیه کنم.

IMG_0086IMG_0090

IMG_0103

IMG_0108

IMG_0109

IMG_0120

IMG_0125

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • آرامش گفت:

    با سلام .ما که تا حالا کار خاصی از سوی ایشان در جهت خدمت به این مردم ندیده ایم.شاید منظور ایشان در آینده مبهم ایشان باشد.

پربازديد