تاریخ درج خبر : 1394/05/06
کد خبر : ۵۱۴۰۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -

«مهران پوزش» رئیس سازمان نظام پرستاری بویراحمد شد

در اولین جلسه هیئت مدیره سازمان نظام پرستاری شهرستان بویراحمد، «مهران پوزش» با رای اکثریت اعضا به عنوان رئیس این نهاد صنفی انتخاب شد.

pozesh20

به گزارش سایت استان، در این جلسه همچنین آقای عبدالهادی جهان فر به عنوان نائب رئیس، خانم مرضیه محمدحسینی به عنوان دبیر و آقای مصطفی پیش بهار به عنوان بازرس سازمان نظام پرستاری بویراحمد انتخاب شدند.

این تشکل صنفی دارای 5 کمیسیون تخصصی است که آقایان حسین درست به عنوان مسئول کمیسیون فرهنگی و رفاهی، جهانبخش وحدت نژاد مسئول کمیسیون آموزش و پژوهش، سیدرضا رمضانی مسئول کمیسیون حقوقی و خانمها شمسی آغاجری مسئول کمیسیون روابط عمومی و فاطمه پیکر به عنوان مسئول کمیسیون پایش و ارزشیابی انتخاب و معرفی شدند.

مهران پوزش در گفت و گویی با خبرنگار سایت استان گفت: این نهاد صنفی بیش از 16 سال است که در استان راه اندازی شده و در روز 29 خرداد سالجاری نیز انتخابات چهارمین دوره آن برگزار شد که 9 نفر به عنوان هیئت مدیره برای مدت 4 سال انتخاب شدند.

وی بیان داشت: سازمان نظام پرستاری دارای 300 شعبه در سراسر کشور است که با حضور نمایندگان این شعب، شورای عالی نظام پرستاری کشور را تشکیل و در جلسه ای در تهران دبیر را انتخاب و با حکم رئیس جمهور معرفی می شود.

پوزش با بیان اینکه یکی از اصلی ترین وظایف سازمان نظام پرستاری پیگیر مطالبات قانونی پرستاران است،  اذعان داشت: آموزش و افزایش کیفیت خدمات پرستاری در بیمارستانها و پیگیری برای اجرایی شدن قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری که در مجلس شورای اسلامی مصوب شده است از دیگر وظایف مهم و عمده این تشکل صنفی غیر دولتی است.

گفتنی است نظام پرستاری شهرستان بویراحمد بیش از 400 نفر عضو دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد