تاریخ درج خبر : 1394/05/06
کد خبر : ۵۱۴۰۴۰
+ تغییر اندازه نوشته -

23 هزار کارت ملی هوشمند در کهگیلویه وبویراحمد صادر شد

مدیرکل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد گفت: از سال گذشته تاکنون 23 هزار کارت ملی هوشمند در این استان برای افراد بالای 15 سال صادر شده است.

سید محمد علی تقوی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: افراد متقاضی کارت هوشمند ملی با ارایه شناسنامه به اداره های ثبت احوال محل سکونت خود مراجعه کنند.

وی با اشاره به اینکه طرح هوشمند سازی کارت ملی از سال گذشته در سطح استان آغاز شد اظهارکرد: در راستای ایجاد دولت الکترونیک ثبت احوال استان نیز همگام با سیاست های کلی سازمان ثبت احوال کشور و محقق شدن برنامه پنجم توسعه اقدام به فراهم کردن زیرساخت های لازم و تامین تجهیزات فنی برای ارایه هر چه بهتر خدمات سجلی و صدور اسناد هویتی به ویژه شناسنامه مکانیزه برای افراد بالای 15 سال در کمترین زمان ممکن و کارت هوشمند ملی کرده است.

تقوی عنوان کرد: اداره کل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد در فرآیند جدید ثبت احوال نوین به ارایه خدمات حقوقی و سجلی شهروندان به طور کاملا الکترونیکی اقدام می کند.

وی ابراز داشت: یکی از اقدامات مهم اداره کل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد ایجاد آرشیو الکترونیکی اسناد در استان و اتصال آن به شبکه آرشیو الکترونیکی اسناد ثبت احوال کشور است.

تقوی عنوان کرد: دریافت هرگونه خدمات سجلی به متقاضی را در هر نقطه از کشور بدون مراجعه به اداره ثبت احوال محل صدور شناسنامه فراهم شده است.

کهگیلویه وبویراحمد بیش از700 هزار نفر جمعیت دارد.

منبع: ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد