تاریخ درج خبر : 1394/05/06
کد خبر : ۵۱۴۰۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

بانک کشاورزی 92و93بیش از پنج هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرد

سرپرست شعب بانک کشاورزی در کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سالهای 92 و 93 بیش از دو هزار و 500 فقره تسهیلات قرض الحسنه و بیش از دو هزار و 300 فقره تسهیلات ازدواج به افراد واجد شرایط از سوی شعب بانک کشاورزی این استان پرداخت شده است.

اله داد محمدی افزود: این تسهیلات به میزان پنج هزار میلیارد ریال با نرخ بهره هفت،13 و 16 درصد ارایه شده است.

محمدی گفت: بیش از 268 میلیارد ریال از اعتبارات صندوق توسعه ملی از سوی بانک کشاورزی به متقاضیان سرمایه گذاری در این بخش تا پایان سال 93 پرداخت شده است.

وی اظهار کرد: این تسهیلات در بخش های زراعت، باغداری،دام و طیور،شیلات وآبزیان، صنایع تبدیلی و آبخیزداری،بهسازی و نوسازی مسکن روستایی،بازرگانی،بذور گواهی شده گندم و جو،کاشت،داشت و برداشت غلات، تسهیلات خشکسالی، مکانیزاسیون کشاورزی و غیره پرداخت شده است.

سرپرست شعب بانک کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: یکی از راهبردهای مهم بانک کشاورزی تسهیل در روند سرمایه گذاری و رونق تولیدات داخلی و نیز اجرای سیاست های راهبردی اقتصاد مقاومتی است.

وی تصریح کرد: این بانک با استفاده از نهادسازی و شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در بخش کشاورزی به دنبال ایجاد ارزش افزوده ،توسعه و افزایش تولید محصولات ارگانیک و تقویت زنجیره تولید است.

محمدی گفت:مشتری مداری، توجه به سرمایه انسانی و ارتقا سطح فناوری از دیگر برنامه های راهبردی درتوسعه فرایند خدمات در بانک کشاورزی است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد