تاریخ درج خبر : 1394/05/06
کد خبر : ۵۱۴۰۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -

مدیرکل سابق منابع انسانی استانداری: برخی ها یک شبه صاحب جریان اعتدالگرا شده اند

مدیرکل سابق منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد نسبت به صحبتهای مشاور استاندار در مورد استخدام ۱۴۶ نفر از فرزندان شاهد و ایثارگر که در یکی از سایتها منتشر شد واکنش نشان داد .
وحید محمدی تبار گفت:حل مشکل استخدام ۱۴۶ نفر از فرزندان شاهد و ایثار را بنده و آقای منوچهر فتاحیان انجام دادیم ، شماره پرسنلی، تامین اعتبار و …. همه را ما انجام دادیم ولی دیگران مصاحبه اش را انجام میدهند.
وی بیان کرد:متاسفانه در استان ما برخی خدمات و جریانات را کسانی صاحبش می شوند که هیچ نقشی در آن نداشته اند. برخی ها یک شبه صاحب و جریاندار ، جریان اصولگرایی و مشایی می شوند و دوباره یک شبه سکاندار و صاحب جریان اعتدال و اصلاح طلبی می شوند، و در این بین اخلاق و تقوای سیاسی به فراموشی سپرده می شود.
محمدی تبار اظهار کرد:خوشحالم که در دوره مسئولیتم نه با شعار ، بلکه با عمل به جامعه ایثارگران استان خدمت کردم و ۱۴۶ فرزند شهید و ایثارگر را استخدام کردیم. آنهم در شرایطی که این مجوز از دست رفته بود و بیش از ۵ بار حضوری به تهران و سازمان مدیریت مراجعه کردم که حتی دو مرتبه با حضور معاون بنیاد شهید استان بود،که البته حق آنها بود، چون این مدیریتها و پستها به یمن و برکت همین شهدا و جانبازان جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی است.

استخدام1

 

وحید محمدی تبار
مدیرکل سابق منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • فرزند رزمنده گفت:

  آقای محمدی تبار در مدت کوتاهی که مدیرکل نیروی انسانی بودن تمام تلاش خود رابرای استخدام فرزندان شهدا و جانباز به انجام رساندن که چند دوره قبل هیچ کدام از مسئولین چنین کار بزرگی را انجام ندادن درود بر محمدی تبار برای ایشان آرزوی سلامتی و تندرستی را از خداوند منان خواستاریم

  • امیر گفت:

   حتما آقای محمدی تبار از فامیل شما هم استخدام کرده که دوستش دارید .

 • ناشناس گفت:

  درود بر محمدی تبار و دکتر تاج گردون

 • ناشناس گفت:

  آقای محمدی تبار آیا کسانی را که به عنوان فرزندان ایثارگر استخدام نمودی از کل استان بود ویا مختص یاسوج وآشنا های خودتان بود وما هرچه استخدام وجد نیرو می بینیم فقط پارتی دارها هستن وآدم بی صاحب رنگ استخدامی را نمی بینند

پربازديد