تاریخ درج خبر : 1394/05/06
کد خبر : ۵۱۴۰۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -

امدادی فرد: مردم استقبال خوبی از اظهارنامه الکترونیکی داشتند

مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد از تسلیم بیش از 20 هزار اظهار نامه الکترونیکی برای اولین بار در این استان خبر داد .

“سهراب امدادی فرد” گفت : مودیان محترم مالیاتی در استان کهگیلویه و بویراحمد استقبال خوبی از الکترونیکی شدن تسلیم اظهار نامه مالیاتی داشته اند که از طرف مجموعه مالیاتی استان از همه این عزیزان تشکر ویژه داریم .

IMG_1711

وی همچنین ضمن تقدیر از کارکنان امور مالیاتی سراسر استان ، افزود : همکاران ما در طول یک ماه بی وقفه و با تمام تلاش در خدمت مودیان محترم بوده و همواره در جهت خدمت رسانی به مودیان عزیز گام برداشته که جا دارد از طریق رسانه شما از تمامی همکارانم تشکر ویژه ای داشته باشم .

این مسئول تاکید کرد : مجموعه مالیاتی استان کهگیلویه و بویراحمد همواره در تلاش است تا با تمام توان به توسعه استان کمک نماید .

گفتنی است استاندارکهگیلویه و بویراحمد در دیدار با مدیرکل امور مالیاتی استان از تلاش های این اداره کل برای تحقق درآمدهای مالیاتی تقدیر کرده بود .

دکتر موسی خادمی در دیدار با مدیرکل و معاونین و برخی مدیران ستادهای با تقدیر ویژه از خدمات این نهاد ابراز امیدواری کرد ، با ادامه این روند موفقیت آمیز شاهد تحقق درآمدهای پیش بینی شده مالیاتی استان در سال جدید هم باشیم .

وی با اشاره به مدیریت توانمند و شایسته آقای “امدادی فرد” مدیرکل امورمالیاتی استان افزود : همین شایستگی و توانمندی ایشان بود که سبب شد هم بعنوان مدیر برتر کشوری مورد تقدیر قرار بگیرد و هم از این رهگذر مازاد درآمد خیلی خوبی به استان تزریق شد که این اعتبار به شهرداری ها و دهیاری ها استان تعلق گرفت .

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز از خدمات اداره کل امور مالیاتی به دلیل افزایش درآمدهای مالیاتی تقدیر کرده است .

به عقیده برخی کارشناسان اقتصادی کهگیلویه وبویراحمد با حضور “سهراب امدادی فرد”در راس اداره کل امور مالیاتی ، این اداره کل جان تازه ای گرفته که می توان به افزایش درآمدهای مالیاتی استان ، اجرای موفق طرح جامع مالیاتی و احداث ساختمان جدید در شهرهای دهدشت و گچساران اشاره کرد.

منبع:عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • مجید گفت:

  اقای امدادی فر عدالت داشته باش سیل بکارگیر نزدیکانت در ادارات تحت نفوذت را قطع کن .دیگران هم حق دارند استخدام بشن

  • Hadi.emdadi62@yaho.com گفت:

   نظر خود را وارد نمایید…اگه من از نزدیکانش هستم هر چه التماس ایکنم کاری نیکنه استخدام کجا بود

 • آینده نگر گفت:

  با سلام ما که سند خودرویمان رادر تاریخ 28/4/94 به پیشخوان داده بودیم تا اظهار نامه را تکمیل نماید ولی متاسفانه مسئول پیشوان نه تماس گرفته واقدامی حالا تعداد زیادی سند با مالیات سنگین روی دست مردم گذاشته است مسئولی هم تا کنون جوابگوی ما جهت برخورد مشخص نشده به خود حوزه مالیاتی هم مراجعه شده وپاسخی دریافت نشده است.

 • محمد مبین گفت:

  انشالله همیشه زنده وسلامت باشن چنین انسانهای شایسته ای

پربازديد