تاریخ درج خبر : 1394/05/06
کد خبر : ۵۱۴۱۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -

شهردار یاسوج: بازار ماهی فروشان در هفته دولت افتتاح می‌شود

شهردار پایتخت طبیعت ایران با اشاره به افتتاح چند طرح عمرانی شهر یاسوج در هفته دولت از افتتاح بازار ماهی فروشان این شهر خبر داد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج، محمد علی جاوید در جمع خبرنگاران با اشاره به افتتاح بازار ماهی فروشان در هفته دولت ابراز داشت: افتتاح ساختمان ساختمان سردخانه و غسالخانه عمومی شهر و بهره برداری از ایستگاه مرکزی آتش نشانی شهر یاسوج از دیگر طرح های مهم عمرانی حوزه شهرداری یاسوج در هفته دولت می باشد.
وی با بیان این که عملیات ساخت و ساز بازار ماهی فروشان شهر یاسوج به صورت جدی و به سرعت در حال انجام است افزود: این بازار در بلوار شهید قرنی یاسوج حد فاصل میدان انقلاب واقع شده که با برنامه ریزی های به عمل آمده این بازار در هفته دولت افتتاح می شود.
جاوید راه اندازی این بازار را با هماهنگی صنوف ماهی شهر عنوان کرد و گفت: با راه اندازی این بازار همه صنوف ماهی فروشی ملزم به ارائه محصولات خود در این بازار هستند.
شهردار یاسوج در ادامه با ابراز رضایت از عملکرد حوزه فنی و آتش نشانی این شهر اظهار داشت: ساختمان آتش نشانی شهر یاسوج از جمله طرح های عمرانی شهرداری می باشد که در هفته دولت به بهره برداری می رسد.
وی با بیان اینکه همه اعتبارات ایستگاه مرکزی آتش نشانی و بازار میوه فروشان از محل منابع داخلی شهرداری می باشد افزود: اعتبار ساختمان سردخانه و غسالخانه عمومی شهر از محل اعتبارات استانی تامین شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد