تاریخ درج خبر : 1394/05/08
کد خبر : ۵۱۴۱۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -

8 میلیارد تومان اعتبار برای روکش آسفالت جاده یاسوج-اصفهان

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از محل اعتبارات ملی ۸۰ میلیارد ریال اعتبار پروژه جاده یاسوج – اصفهان اختصاص یافت.

حسن فدایی اظهار داشت: عملیات اجرایی پروژه روکش آسفالت محور” یاسوج – اصفهان” به طول30 کیلومتر هم اکنون 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی عنوان کرد: محو ارتباطی ” یاسوج – سمیرم” بخشی از کریدور شمال به جنوب و یکی از جاده‌های ملی استان کهگیلویه و بویراحمد است که بنادر جنوبی از جمله بوشهر، گناوه، دیلم، بندر امام و غیره را به مرکز کشور متصل می‌کند و این مسئله سبب شده که این محور ارتباطی مهم و تاثیرگذار از ترافیک سنگینی برخوردار باشد.
مدیرکل راه وشهرسازی کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: با توجه به اهمیت این محور ارتباطی عملیات اجرایی روکش آسفالت 30 کیلومتر از این محور هم اکنون در دست اجرا است و برای انجام این عملیات 80 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی به این پروژه اختصاص داده شده است.
فدایی با تاکید بر اینکه ساخت جاده‌های روستایی آسفالته از جمله اولویت‌های اداره راه و شهرسازی این استان در سال 94، است، افزود: به طور حتم مجموعه راه و شهرسازی استان برای بهسازی جاده‌های روستایی از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.

منبع: تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد