تاریخ درج خبر : 1394/05/08
کد خبر : ۵۱۴۱۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

گفت و گوی آیت الله ملک حسینی با مردم در خصوص حوادث اخیر استان

آیت‌الله ملک‌حسینی نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد قرار است صحبت‌های خاص و مهمی را با مردم در امامزاده شاه‌قاسم (ع) انجام دهد.
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد برای طرح موضوع مهمی مردم را به امامزاده شاه قاسم(ع) یاسوج دعوت کرده است.
گفته می‌شود در این تجمع مردمی ریش‌سفیدان، بزرگان طوایف مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد، متنفذین و معتمدین قبایل، روحانیت و طلاب، نخبگان، فرهنگیان، اهالی فرهنگ و هنر، رسانه‌ها و اقشار مختلف مردم نیز حضور دارند.
بر اساس خبرهای واصله این گزارش تاکید می‌کند، حضرت آیت‌الله ملک‌حسینی نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری برای بیان سخنانی مهمی پیرامون مسائل مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد مردم را به امامزاده شاه‌قاسم(ع) دعوت کرده است.
گفته می‌شود نماینده ولی‌فقیه در استان با حضور مسئولان ارشد اجرائی استان، ائمه جمعه و مدیران دستگاه‌های مختلف دولتی با مردم سخن خواهند گفت.
این برنامه امروز چهارشنبه ۷ مردادماه ساعت ۱۸ عصر در امامزاده شاه‌قاسم برگزار می‌شود.
صحبت‌های خاص آیت‌الله ملک‌حسینی با مردم چه خواهد بود؟ آیا مسائل مهم فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی را مطرح می‌کند؟ آیا پیرامون نیروهای انسانی صحبت خواهد کرد؟ آیا محورهای صحبت‌های آیت‌الله ملک‌حسینی نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد توسعه و آبادانی استان می‌باشد؟ یا دیگر مسائل.
گفت‌وگوی صریح نماینده ولی‌فقیه با مردم کهگیلویه و بویراحمد در خصوص حوادث اخیر استان
مدیر حوزه‌های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد از سخنرانی بسیار مهم آیت‌الله ملک‌حسینی نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در صحن اما‌م‌زاده قاسم یاسوج در خصوص معضلات اجتماعی و حوادث اخیر استان و برخی موضوعات مهم دیگر خبر داد.
حجت‌الاسلام محمد پایدار اظهار کرد: آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی امروز چهارشنبه با مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص برخی مسائل مهم سخن خواهد گفت.
وی گفت: سخنرانی نماینده مقام معظم رهبری در استان کهگیلویه و بویراحمد حول محورهای مختلف به خصوص معضلات اجتماعی و حوادث اخیر استان خواهد بود که از همه نقاط استان کهگیلویه و بویراحمد برای شرکت در این مراسم دعوت شده است.
مدیر حوزه‌های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این سخنرانی رأس ساعت ۶ عصر امروز چهارشنبه ۷ مردادماه در صحن امام‌زاده قاسم شهر یاسوج خواهد بود، افزود: گروه‌های منتخب مردمی از جمله نخبگان، ریش سفیدان و معتمدین از همه نقاط استان برای حضور در این برنامه مهم دعوت شده‌اند.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد