تاریخ درج خبر : 1394/05/08
کد خبر : ۵۱۴۱۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -
شهرداری یاسوج:

درخصوص امنیت شهروندان با هیچ کس تعارف نداریم/ تخریب ساختمان متروکه پارک چشمه نباتی یاسوج + تصاویر

شهردار یاسوج در حاشیه تخریب ساختمان متروکه در پارک چشمه نباتی از توجه ویژه مجموعه شهرداری به ایجاد بستر مناسب برای امنیت شهروندان خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج، محمدعلی جاوید پیش از ظهر امروز در حاشیه تخریب ساختمان متروکه واقع در پارک چشمه نباتی شهر یاسوج اظهار داشت: در راستای امنیت و سالم سازی فضاهای سبز در شهرداری ها قانونی مبنی بر تخریب و ساماندهی مکان های متروکه که مخل آرامش و نظم جامعه هستند وجود دارد که بر طبق این قانونشهرداری می تواند ضمن اخطار به صاحبین و مالکین ساختمان ها و فضاهای نیمه کاره نسبت به سالم سازی و تکمیل این فضاها برای جلوگیری از پاتوق شدن برای افراد ولگرد و مزاحمت برای شهروندان اقدام کند.

DSC_0066
وی تصریح کرد: در صورتی که براساس اخطار شهرداری مالک اقدام به ساماندهی این ساختمان ها نکند شهرداری می تواند نسبت به ساماندهی آن ها اقدام کند.

جاوید با بیان اینکه اگر مالک درخصوص ساماندهی این مکان ها اقدام نکند شهرداری خود وارد عمل می شود گفت: در جاهایی که این ساختمان ها نیاز به رای تخریب داشته باشد شهرداری می تواند با درخواست از طریق مراجع قضایی و شورای تامین اقدام به تخریب این فضاها کند.

شهردار یاسوج با اشاره به تخریب ساختمان متروکه در پارک چشمه نباتی شهر یاسوج اظهار داشت: فضایی متروکه ای که امروز تخریب شد پاتوقی برای افراد ولگرد شده بود و مزاحمت هایی را برای همسایگان و شهروندان ایجاد کرده بودند که این موضوع پس از طرح در شورای تامین و اخذ دستور قضایی نسبت به تخریب این واحد متروکه اقدام شد.

وی افزود: به رغم ابلاغ چندین اخطار به مالک هیچ گونه اقدامی درخصوص ساماندهی این فضا صورت نگرفت که مجموعه شهرداری وارد عمل شده و نسبت به تخریب این مکان اقدام کرد.
شهردار یاسوج با اشاره به رضایتمندی و تشکر اهالی منطقه پارک چشمه نباتی از تخریب این ساختمان متروکه گفت: شهرداری یاسوج درخصوص امنیت شهروندان با هیچ کس تعارف نداشته و درخصوص مشاهده هرگونه تخلف از طریق مراجع قضایی و ذیصلاح با متخلفان برخورد می کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد