تاریخ درج خبر : 1394/05/09
کد خبر : ۵۱۴۲۱۶
+ تغییر اندازه نوشته -

نخستین جشنواره عکس زیارت رضوی در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان لنده از برگزاری نخستین جشنواره استانی عکس زیارت رضوی در این شهرستان خبر داد.

اسماعیل زارعی اظهار داشت: نخستین جشنواره استانی عکس رضوی در شهرستان لنده برگزار می‌شود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنده گفت: برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری می‌تواند ظرفیت‌های فرهنگی و هنری هر شهرستان و استانی را به نمایش بگذارد.
وی هدف از برگزاری این جشنواره را اشاعه فرهنگ رضوی و تبیین سیره و سنت رضوی در جامعه عنوان کرد و افزود: هنر عکاسی یکی از اشکال هنری است که سبب ماندگاری و توجه بیش از پیش به یک اثر می‌شود.
زارعی با بیان اینکه موضوع جشنواره عکس زیارت رضوی، زیارت امام‌رضا(ع)، حضرت معصومه(س)، احمد‌ ابن موسی(ع) و حضرت بی‌بی‌ حکیمه(س) همراه با جلوه‌های معنوی زیارت است،ابراز کرد: یکی دیگر از اهداف برگزاری این جشنواره معرفی و شناسایی هنرمندان برتر است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنده،بیان کرد: شرکت‌کنندگان باید آثار خود را به همراه مشخصات و یک قطعه عکس پرسنلی در قالب یک حلقه لوح فشرده تا تاریخ 20 مرداد ماه امسال به آدرس دبیرخانه واقع در شهرستان لنده، خیابان امام خمینی(ره)، منازل سازمانی، فرعی 5، نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده ارسال کنند.
زارعی بابیان اینکه شرکت برای عموم آزاد است،ابراز کرد: هنرمندان می‌توانند آثار خود را از طریق پست الکترونیکی smailzarei694@yahoo.com ارسال و برای کسب اطلاع بیشتر از نحوه برپایی این جشنواره می‌توانند با شماره تلفن 32464085 تماس حاصل کنند.
وی با اشاره به اینکه زمان برگزاری جشنواره 28 مرداد ماه در شهرستان لنده است،افزود: مراسم اختتامیه این جشنواره 30 مرداد ماه در مرکز استان شهر یاسوج برگزار می‌شود.
زارعی رشد و تعالی جامعه را نیازمند کار فرهنگی و ترویج و توسعه سیره عملی و رفتاری ائمه اطهار دانست و گفت: جشنواره عکس رضوی سبب توسعه فرهنگی شهرستان لنده می‌شود.

منبع: تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد