تاریخ درج خبر : 1394/05/09
کد خبر : ۵۱۴۲۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

رفع نقاط حادثه‌خیز دغدغه‌ اصلی پلیس‌راه کهگیلویه و بویراحمد

رئیس پلیس‌راه کهگیلویه و بویراحمد گفت: رفع نقاط حادثه‌خیز از دغدغه‌های اصلی پلیس‌راه در این استان بوده که لازم است به دلیل تردد بسیار زیاد در محورهای ارتباطی به سرعت برطرف شوند.

منوچهر سیاهپور صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در فصل تابستان و در مناطق سردسیری استان کهگیلویه و بویراحمد تردد بسیار زیاد خودروهای مسافران و گردشگران را داریم، اظهار کرد: این استان به عنوان مقصد گردشگری استان‌های همجوار و به خصوص استان‌های جنوبی قرار گرفته و باید تمهیدات لازم اندیشیده شود.

رئیس پلیس‌راه استان کهگیلویه و بویراحمد در همین خصوص افزود: باید جاده‌های ما برای پذیرایی از گردشگران به استانداردهای لازم برسند و به همین جهت لازم است تا نسبت به تعریض و یا چندبانده کردن آن‌ها اقدام شود.

سیاهپور بیان کرد: یکی دیگر از خواسته‌های پلیس‌راه از مسئولان، رفع نقاط حادثه‌خیز در محورهای ارتباطی استان است که البته نسبت به رفع برخی از آنها اقدام شده اما هنوز تعدادی در سطح محورها به خصوص محورهای اصلی وجود دارد که خطر‌ساز هستند.

این فرمانده انتظامی تصریح کرد: باید اعتبارات لازم برای حذف این نقطه تدارک دیده شود تا مسئولان به خصوص در راه و شهرسازی بتوانند هر چه سریع‌تر نسبت به برطرف کردن این نقاط اقدام کنند.

سیاهپور با اشاره به اجرای طرح ترافیک تابستانه که بلافاصله پس از اتمام ماه مبارک رمضان در محورهای مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد اجرا شد، اظهار کرد: پلیس از همه امکانات خود برای اجرای این طرح مهم استفاده کرده تا طرح به بهترین نحو برای ایجاد امنیت در محورهای استان اجرا شود.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد