تاریخ درج خبر : 1394/05/09
کد خبر : ۵۱۴۲۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

بیست و نهمین برنامه رفتگران طبیعت استان همراه با اجرای موسیقی محلی در وصف دنا

بیست و نهمین برنامه گروه فعال و زیست محیطی رفتگران طبیعت استان کهگیلویه و بویراحمد در حالی در چشمه نباتی یاسوج برگزار شد که این برنامه کمی با برنامه های قبل تفاوت داشت.

گروه رفتگران طبیعت استان که به جد می توان آن ها را فعال ترین تشکل محیط زیستی مردم نهاد استان نامید این بار در کنار پاکسازی طبیعت، برنامه ای اجرا کردند تا همه کسانی که در چشمه نباتی یاسوج حضور داشتند را متعجب, اما خوشحال کرده باشند.

جواد طالبی خواننده فولک عشایر جنوب کشور که عضو گروه رفتگران طبیعت استان کهگیلویه و بویراحمد می باشد در پایان برنامه با اجرای چند قطعه شعر در وصف کوه دنا، حاضران را به وجد آورد.

این خواننده محبوب هم استانی، 29 مرداد در پارک طبیعت پردیسان تهران_سالن همایش شهدای محیط زیست، کنسرتی در پاسداشت دنا و فرهنگ مردمانش اجرا خواهد کرد.این کنسرت به همت گروه گوزن قهوه ای دنا و با لطف و همکاری بی دریغ سازمان حفاظت محیط زیست کشور بویژه جناب دکتر کهرم مشاور خانم دکتر ابتکار و جناب مهندس مجابی معاون سازمان با هدف معرفی دنا و فرهنگ مردم آن در سطح ملی برگزار می شود.

IMG_0002

IMG_0004

IMG_0005

IMG_0006

IMG_0008

IMG_0011

IMG_0014

IMG_0018

IMG_0020

IMG_0021

IMG_0022

IMG_0026

IMG_0030

IMG_0036

IMG_0047

IMG_0049

IMG_0067

IMG_0072

IMG_0088

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • م گفت:

  زیست بوم به فرهنگ منتهی می شود مردمانی درکه سرزمین های سبز زندگی می کنند با آنهای که در مناطق کویری روزگار می گذرانند به لحاظ تفاوت زیست بومی بسیار متفاوتند . کسانی که زیست بومشان روستایی است آداب و سنت هایشان منطبق بر زیست بوم روستایی است و باید هم چنین باشد تا ادامه حیات دهند. این افراد وقتی به شهر مهاجرت می نمایند لاجرم فرهنگ زیست بومی خود را بهمراه دارند و برای زیستن در شهر باید وارد کانلهای شوند تا با هنجارهها، نرمها ، باید و نباید ها، مفروضات و قوانین و مقررات شهری آشنا شوند . محیط شهری به پاکی محیط های روستایی نیست لذا در صورت بی توجهی به آن در کوتاه مدت آلوده می شوند……

 • شبنم گفت:

  واقعا تبریک می گم به مردم با غیرت
  و از تمامی هموطن می خواهیم که در همه شرایط هوای محیط زیستو داشته باشند

 • دوستدار طبیعت گفت:

  درود بر اقای اشکوه و خانم میرزایی

 • اسلام رسایی نسب گفت:

  باعث افتخار و مایه امید
  دست مریزاد به همگی و سپاس ویژه اط آقای طالبی عزیز هنرمند فهیم و مردمی

پربازديد