تاریخ درج خبر : 1394/05/09
کد خبر : ۵۱۴۲۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -
در پاتوق کتاب یاسوج برگزار می‌شود

نویسنده مطرح کشوری میهمان هنرمندان یاسوجی

رضا امیرخانی، عصر امروز و فردا در پاتوق کتاب، میهمان شاعران،نویسندگان و هنرمندان یاسوجی است.

به گزارش سایت استان، رضا امیرخانی نویسنده و داستان‌نویس مطرح کشوری و خالق رمانهای مشهوری چون «من او»، «ارمیا»، «قیدار»، «نفحات نفت» و «داستان سیستان»،  عصر امروز و فردا میهمان هنرمندان، شعرا و نویسندگان یاسوج در پاتوق کتاب یاسوج است.

amirkhani

وی افزود: این نشست پیش از ظهر پنج شنبه 8 مرداد ماه به صورت خصوصی برگزار می‌شود.

سید علی محمدی، یکی از مسئولان پاتوق کتاب یاسوج در همین زمینه، گفت: عصر امروز، نشستی با عنوان «گپ و گفت خودمانی با رضا امیرخانی»، با حضور دانشجویان، شعرا، نویسندگان و هنرمندان یاسوجی در پاتوق کتاب این شهر برگزار می‌شود.

وی افزود: در این نشست، امیر خانی به پرسشهای شرکت‌کنندگان پاسخ می‌دهد.

محمدی ادامه داد: این نشست به صورت صمیمانه و خودمانی برگزار می شود که در حین آن سوالات مختلفی از سبک زندگی یک رمان‌نویس، اصول داستان‌نویسی، نقد احتمالی آثار و غیره مورد بررسی قرار می گیرد.

سید مسعود پرهیزگاری، مسئول دیگر پاتوق کتاب یاسوج از سفر امیر خانی به روستای محل تدفین دانشجوی شهید هدایت ال‌ه طیب خبر داد و گفت: دانشجوی شهید طیب در وصیت نامه اش عنوان کرد که قبر مرا به روستایمان ببرید تا شاید به این بهانه مسئولان توجه بیشتری به این منطقه محروم کنند اما متأسفانه شاهد خالی از سکنه شدن این روستا هستیم.

وی افزود: با حضور جناب امیرخانی و جمعی از دانشجویان جهادی و فرهنگی به این روستا سفر می‌کنیم تا ضمن زیارت قبر این شهید دانشجو از نزدیک با مشکلات مردم روستا آشنا شویم.

پرهیزگار از احتمال تولید مستندی در این سفر با موضوع این بند از وصیت نامه شهید طیب خبر داد.

گفتنی است این مراسم ساعت 17 و 30 دقیقه امروز در پاتوق کتاب، واقع در خیابان پزشک، بالاتر از خیابان سینمای قدیم جنب کفش ملی برگزار می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد