تاریخ درج خبر : 1394/05/10
کد خبر : ۵۱۴۳۲۰
+ تغییر اندازه نوشته -

پارک زباله یاسوج را بشناسید!

سایت استان_چشمه نباتی به عنوان یکی از پارک ها و تفرج گاههای معروف در سطح شهر یاسوج کاملا شناخته شده بود تا وقتی که تبدیل به انباری از زباله و جایگاهی برای معتادان شده است.

عدم توجه به این تفرجگاه در حدیست که در این پارک چند هکتاری حتی یک سطل زباله که نیاز اولیه یک مکان تفریحی می باشد را نمی توان پیدا کرد.

عدم وجود روشنایی در این پارک باعث شده تا چشمه نباتی یاسوج تبدیل به مکانی مناسب و دنج برای خرید و فروش مواد مخدر و همین طور استعمال آن باشد.

آیا مسئولان شهرداری یاسوج نباید برای یک بار هم که شده توجه بیش از اندازه خودرا از پارک ساحلی را کمی کاهش داده و فکری به حال زار چشمه نباتی یاسوج کنند؟

شدت زباله در چشمه نباتی یاسوج به حدی گزارش شده که گروه رفتگران طبیعت استان که آخرین برنامه خود را در این مکان برگزار کردند وضعیت آن را اسف بار توصیف کرده و ناتوانی خود را از پاکسازی کامل این منطقه در یک برنامه ابراز نمودند.

خانوداه هایی که در این مکان تفریحی حضور داشتند به شدت از وضعیت کنونی چشمه نباتی یاسوج اعلام نارضایتی کردند و به خبرنگار سایت استان گفتند: چشمه نباتی مکانی زیبا و با قابلیت های گردشگری بیشتریست که متاسفانه بدلیل نبود امکاناتی مانند روشنایی کافی، عدم وجود سرویس های بهداشتی مناسب و نبود سطل های زباله  باعث شده این پارک تفریحی تبدیل به زباله دان شود و از وجود گردشگران در روزهای تعطیلات بی نصیب بماند.

IMG_0061

IMG_0062

IMG_0063

زباله های جمع آوری شده توسط گروه رفتگران طبیعت

IMG_0075

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد