تاریخ درج خبر : 1394/05/11
کد خبر : ۵۱۴۳۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -
عضو شورای شهر یاسوج:

بدون بانوان جامعه به رشد و بالندگی نمی‌رسد

رئیس کمیسیون فرهنگی – اجتماعی شورای شهر یاسوج گفت: نقش تعیین کننده بانوان به عنوان قشری تاثیرگذار در جامعه انکارناپذیر است و می بایست به منظور تعالی و پیشرفت کشور توجه ویژه ای به حوزه زنان و رفع نیازهای آنان صورت گیرد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج زهرا زمانی در جمع خبرنگاران افزود: مادامی که بانوان به حاشیه رانده شده و توانمندی های چشمگیر آنان مورد استفاده بهینه قرار نگیرد جامعه به رشد و بالندگی لازم نخواهد رسید.

zamani

وی بیان کرد: کاستی ها و نواقصات موجود در حوزه بانوان کهگیلویه و بویراحمد ناشی از عدم شناخت قابلیت های متعدد این قشر موثر جامعه و استفاده نشدن مطلوب از آنها است.

زمانی اظهار داشت: اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج و به ویژه کمیسیون فرهنگی – اجتماعی این شورا به منظور رفع مسایل و مشکلات مختلف بانوان کهگیلویه و بویراحمد از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

وی عنوان کرد: خوشبختانه در زمینه استفاده بهینه از ظرفیتهای بانوان کهگیلویه و بویراحمد روند رو به رشدی در این استان مشاهده می شود و امیدواریم در کمترین زمان ممکن شاهد تحقق بیش از پیش خواسته های زنان در بخشهای مختلف باشیم.

زمانی ابراز داشت: در همین راستا و با توجه به برنامه ‌ریزی‌ ها و نیازسنجی های انجام شده، عملیات اجرایی پارک بزرگ بانوان شهر یاسوج تیرماه امسال با حضور جمعی از مسوولان اجرایی و مردم آغاز ‌شد.

رییس کمیسیون فرهنگی – اجتماعی شورای شهر یاسوج افزود: پارک بزرگ بانوان این شهر در زمینی به مساحت ۲۵ هزار مترمربع واقع در حدفاصل خیابان پاسداران و بلوار دانشگاه یاسوج (له بنیو) که موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب و طبیعتی بکر و زیبا دارد، در حال احداث است.

زمانی گفت: در صورت مساعد بودن شرایط لازم پیش بینی می شود که این پارک در ایام الله دهه فجر امسال افتتاح و مورد بهره‌ برداری قرار گیرد.

وی بیان کرد: امیدواریم بهره برداری از این پروژه از طرفی موجب جلب رضایت جامعه و به ویژه بانوان شده و از طرف دیگر این مهم آغازی برای تداوم خدمت رسانی به دختران و مادران این مرز و بوم باشد.

زمانی اظهار داشت: احداث کتابخانه، استخر شنا، زمین فوتبال، پیست‌ های اسکیت، دوچرخه سواری و موتورسواری، سالن اجتماعات، نمازخانه و بازارچه‌ های ویژه برای اشتغالزایی و حمایت از تولیدات بانوان هم استانی در این پارک پیش‌ بینی شده است.

وی اعتبار پیش ‌بینی شده برای احداث پارک بزرگ بانوان یاسوج را افزون بر ۳۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: به طور حتم با راه اندازی این طرح، بخش عمده ای از مشکلات بانوان مرکز استان در زمینه انجام ورزش های همگانی و تفریحات سالم مرتفع خواهد شد.

زمانی ایجاد شادابی، تقویت روحیه نشاط و سرزندگی و کمک به استحکام بنیان خانواده را از اهداف مهم راه ‌اندازی این پارک اعلام کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • هم استانی گفت:

    متاسفم برا شهری که شما قانون گذار آن شدینه.شهر که شما و امثال شما برای آن برنامه ریزی نمایند حال و روزش بهتر این نخواهد شد.
    سر کار خانم زمانی شهرو شهرداری الفبایی دارد که درک و دانستن این الفبای اولیه جهت مدیریت آن خارج از توان شماست.شماهها همیشه صحبت از نداشته ها می کنید .چرا از این همه داشته هایی که هست استفاده به نحو احست از آنها نمی شود.کار شما در خصوص پارک بانوان قابل تقدیر است ولی اظهار نظر و رسانه ای نمودن آن خارج از توان شما می باشد.

پربازديد