تاریخ درج خبر : 1394/05/11
کد خبر : ۵۱۴۳۵۶
+ تغییر اندازه نوشته -

حضور سیدباقر موسوی در یاسوج

سید باقر موسوی جهان آباد نماینده مردم بویراحمد به یاسوج سفر کرد و با برخی فعالان سیاسی دیدار کرد.

به گزارش سایت استان، سیدباقر موسوی در این سفر با تعداد محدودی از چهره‌های شناخته شده و فعالان سیاسی اصلاح طلب استان جلسه ای را در خانه‌ی یکی از هواداران خود برگزار کرده است.

mosavi200کلیات دیگری که در این نشست مطرح شده تاکید فعالان سیاسی اصلاح طلب بر حضور آقای موسوی در انتخابات و کمک گرفتن از وی برای وحدت و اجماع اصلاح طلبان در کهگیلویه بوده است.

با توجه به درخواست مردم بویراحمد و دنا برای حضور سیدباقر موسوی در صحنه انتخابات مجلس، به نظر می رسد وی نیز چندان بی میل نبوده و تصمیم دارد در این انتخابات حضور داشته باشد.

فعل و انفعالاتی نیز از سوی نماینده دوره های پنجم و ششم مجلس آغاز شده که نشانه‌های آن را می توان از زمان حضور در یک مراسم فاتحه خوانی و حضور در همایش اصلاح طلبان استان در یاسوج و سخنرانی در این دو مراسم دانست.

می توان گفت اکثر افرادی که با تابلوی اصلاح طلبی قصد حضور در انتخابات مجلس را دارند منتظر هستند تا وضعیت سیدباقر موسوی مشخص شود.

احتمال می رود اگر آقای موسوی به جمع بندی نهایی در خصوص حضور در صحنه انتخابات برسد این تصمیم را در یک همایش بزرگ در یاسوج به صورت عمومی اعلام کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • بهزاد کاظمی گفت:

  جناب ناب بازهم دلیل نمیشه که بدون نام و نشان باشید و هویت جعلی برای خودتون بسازید اونهم با چنین نام پرمدعایی.
  اما در مورد این حقیر با نام بهزاد و نام خانوادگی کاظمی اون روزی که شما ادعا می کنید داشتید شعار میدادید اونهم بدون نام، بنده در زندان مشغول دعا بجان امثال جنابعالی بودم که همیشه کنار گود فریاد می زنید لنگش کن.
  چون سعی کردید با کلی گویی یک سری جعل و دروغ را نشر دهید لازم شد که پاسخ ادعاهیتان را بدهم.
  بنده و خانواده درجه اولم تا کنون حتا یکبار هم میزبان موحد نبوده ایم در دو انتخابات گذشته نیز نه همراه آقای بزرگواری بوده ام و نه طرفدارش اما هنوز هم اعتقاد دارم بزرگواری بهتر از موحد فیاض بخش حبیبی و امثالهم می باشد برای کهگیلویه و مردمش.
  نیک اقبال و محمدی هم از امثال شما چهره های مجازی بدون هویت اصلاح طلب تر هستند.
  منظورتان از اصلاح طلبان چندگانه سوز هم نمیدانم کیست اما اگر موسوی باشد باید پاسختان را با شعر بوعلی سینا داد که در همه دهر یک مسلمان و آنهم کافر پس در همه دهر یک مسلمان نبود.
  در مورد منافع این حقیر هم همان بس که منافعم را با مواضع روشن و مشخص در متون منتشر شده ام نشان داده ام اما منفعت شما چیست که با هویت جعلی تلاش در تخریب شخصیتی چون سید باقر موسوی دارید? براستی شما بدنبال چه هستید و چه کسی را همچون خود اصلاح طلب ناب می دانید?
  منافع چهره های مجعول و بدون نام و نشانی چون شما در چیست و با چه کسانی تامین می شود?

 • اصلاح طلب ناب گفت:

  آقای کاظمی من جایی بودم که روزعاشوراتهران سینه میزدیم می گفتیم ماعذادارحسینیم،همه با………شماکجابودیدحتمابرای پذیرای ازموحدداشتیدتدارک نهارمیدادید،شماکه هویت برای همه مشخص،یک روزچپ مارکسیستی هستی،یک روزموحددعوت می کنیدیکروزدرمجلس بزرگواری،یک روزازنیک اقبال معاون استاندارکه مسئول ستادقالیباف،وفتاح محمدی که درجریان فرمانددارباافشارتعریف می کنید،یادم ازآشتی ملی اصولگراها بااصلاح طلبان چندکانه سوزمیزنید،برای منافعتان،راستی شماچندعقیده دارید،مردی که تومعدن ازدست آدمای چندچهره به اونجاپناه برده ،راستی چرابامارکس،کاندی،ماندلا،مقایسش نکردی،آرام ممنون میشم اگرتاییدکنیدشرایط شمارادرنظرگرفتم،

 • اصلاح طلب ناب گفت:

  شاهگرم توکه میدونی ازطرف خودت حرف برن،نه کل بویراحمد

 • اصلاح طلب ناب گفت:

  آرام جان خودت بدون سانسورتاییدکن،درجواب کاظمی،شاهگرم،دونوع اصلاع طلب داریم،یک اصلاح طلب منافعی،دو،اصلاح طلب واقعی،منافعی اونه که بعدازهشتادهشت سکوت کردوحرف نزدحالاازترس یاهرچیزدیگه بماند،واقعی کسی که بعدازهشتادهشت،سکوت نکردوازتفکرش دفاع کردوهزینه داد،موسوی سکوت کردوهیچ حمایتی ازرهبران اصلاحات نکردحتی به انداره جمال که چندروززندان رفت هزینه ندادچطوردایه اصلاحات داره ولی ازاصلاحات دفاع نکرد،شاهگرم،کجاآسایشش رادادزندان رفت واضع که نرفت،چه عقیده ای که بادوستانت بدترین برخوردرابکنندوتوسکوت کنی،شاهگرم به عمل نه به حرف،اگه به حرف باشه غلام تاجگردون هم میگه من بزرگ اصلاحات استانم،

 • اصلاح طلب ناب گفت:

  سیدباقرموسوی،حالااوضاع آرام شده پیدات شد،هشتادهشت کجابودی توکدوم سوراخ قایم شده بودی،روزای سخت کجابودیداون وقت داشتی خوش می گذروندی،

  • شاهگرم گفت:

   .واضحه که جنابعالی نمیدونی اصلاح چیه که بخوای ناب هم باشی.ههههههه خنده داره عرایضت اگه نمیدانی مطلع باش ..سید همیشه بوده وهست در راه همین اصلاحات تموم زندگی و اسایش خود رو گذاشت وبا تدبیر واینده نگری همیشه بر عقیده خود پایبند بوده تا به اینجا رسیده…ایشالا اگه اقای جنتی زونی داشته باشه ولطف بفرمایین اونوقت میفهمی سید باقر یعنی کل بویراحمد و اونوقته که خجل خواهی شد..خدا رحمتت کنه اصلاح طلب ناب..

  • بهزاد کاظمی گفت:

   جناب آقای ناب میشه بفرمایید شما کجا تشریف داشتید همون موقع؟
   اصلن اسم داشتید یا اون موقع هم مثل الان یه هویت مجازی بدون نام بودید؟
   شاید هم در معدنی چیزی بسر می بردید طی این سالها در کارخانه ای جایی غلظت تان بالا رفته ناب شده اید؟
   برادر من آخه کسی که جرات نداره حتا اسم و رسمشو بنویسه چطور به خودش اجازه میده به افراد هزینه داده و از جان مایه نهاده ای مثل سید باقر موسوی جسارت کنه و ایراد بگیره؟
   موسوی با عملکردش نشان داده که کجا بوده و چه می کرده این شما جماعت بدون نام و نشان هستید که باید کاغذ فروش همراهتان الصاق باشد تا عیارتان مشخص گردد برای مخاطب و بداند که چقدر ناب تشریف دارید.

 • moslam گفت:

  با شرایط وجوحاکم،حضور مهندس
  موسوی،در انتخابات،قطعی
  است،

 • خ پریسا یاسوج گفت:

  فکر نکنم تایید بشه اگه بشه صددرصد خودشه خبرایی بود در خصوص این که قراره استان فقط یه نماینده داشته باشه نمیدونم صحت داره یا نه اونوقت تاجگردون با موسوی کدومش

 • سیاسی گفت:

  حالم از جریان منطقواری بهم میخوره لطفا دهدشت را نجات دهید

 • سیدبهرام گفت:

  درود بر دوسید رضاتوفیق و موسوی بزرگ

 • ناظر گفت:

  نماینده بویراحمد یا نماینده سابق بویراحمد !!!!

پربازديد