تاریخ درج خبر : 1394/05/11
کد خبر : ۵۱۴۳۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

طرح بادام کاری “صنوگان” کهگیلویه طعمه حریق شد

عصر دیروز طرح بادام کاری روستای صنوگان از توابع بخش مرکزی کهگیلویه به علت نامعلومی طعمه حریق شد که با کمک مردم محلی و تعدادی از ادارات شهرستان این آتش‌سوزی مهار شد.

بخشی از طرح بادام‌کاری روستای صنوگان از توابع بخش مرکزی کهگیلویه طعمه حریق شد.

فرماندار کهگیلویه در این رابطه در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم،اظهار داشت: یکی از مشکلات اصلی ما نبود تجهیزات و امکانات لازم برای مهار آتش است.

علی پوزش بابیان اینکه از ساعات اولیه نیروهای ادارات برای مهار آتش‌سوزی در محل حضور پیدا کردند،گفت: ولی متاسفانه به علت نبود امکانات کافی بخشی از این طرح طعمه حریق شد.

وی با اشاره به اینکه میزان خسارات اولیه بادام‌کاری منطقه هنوز مشخص نیست، تصریح کرد: کارشناسان در حال بررسی برآورد خسارات هستند.

فرماندار کهگیلویه سریال تکراری کمبود و نبود امکانات و تجهیزات لازم را یکی از مهم‌ترین چالش‌های ستاد مدیریت بحران شهرستان کهگیلویه عنوان کرد و افزود: کمبود اعتبارات در این زمینه نیز مزید برعلت شده است و امیدواریم با تخصیص اعتبار در این زمینه گوشه‌ای از مشکلات حل شود.

پوزش کمبود امکانات از جمله کمبود خودرو آتش‌نشانی،عدم رعایت مسائل ایمنی و عدم آموزش نیروهای آتش نشانی را یکی از معضلات پیش روی ستاد مدیریت بحران شهرستان برشمرد.

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان کهگیلویه بابیان اینکه عدم آشنایی مدیران با مدیریت بحران یکی دیگر از مشکلات ما برای مقابله با بحران است،تصریح کرد: مدیران با شرایط فعلی باید تمام توان خود را برای مقابله با بحران به کار گیرند و نسبت به تجهیزات در این زمینه  با ادارات کل و مسئولان بالاتر پیگیری کنند.

منبع: تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد