تاریخ درج خبر : 1394/05/11
کد خبر : ۵۱۴۳۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -

اصلاح و مرمت شبکه توزیع آب شرب بلوار باهنر/ عزم جدی برای برطرف کردن مشکلات آب شرب شهر یاسوج

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد سیدعلی لدنی‌نژاد در حاشیه عملیات اصلاح و مرمت شبکه توزیع آب شرب بلوار باهنر یاسوج با اشاره به اینکه شبکه توزیع آب این منطقه از شهر فرسودگی بالایی داشت، اظهار کرد: قدمت سی ساله شبکه توزیع، هدر روی بالای آب در شبکه توزیع و وجود انشعابات غیرمجاز باعث ایجاد مشکلات متعدد در روند آبرسانی در این منطقه از شهر شده بود.
مدیرعامل آب و فاضاب شهری کهگیلویه و بویراحمد افزود: با توجه به مشکلات عدیده‌ای که در زمینه تامین آب شرب این منطقه از شهر وجود داشت شرکت آب و فاضلاب اقدام به برنامه‌ریزی برای تعویض شبکه قدیمی این منطقه کرد.
وی خاطرنشان کرد: اصلاح و مرمت شبکه آب شرب منطقه باهنر و کوچه های اطراف آن توسط پنج پیمانکار به صورت همزمان انجام و تلاش شد که مشکلات مربوط به شبکه توزیع این منطقه برای همیشه حل شود.
مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد گفت: اطلاع رسانی‌های لازم 24 ساعت قبل از انجام عملیلت برای مواجه با قطع آب توسط صدا و سیمای استان صورت گرفت، تصریح کرد: متاسفانه در روند اجرای کار به دلیل فرسودگی بالای شبکه و عدم رعایت اصول فنی در اجرای شبکه اصلی و شبکه توزیع خیابان‌های باهنر مشکلات پیش بینی نشده‌ای در روند تامین آب خیابان‌های رجاء، ابن سینا و بخش از محلات ترمینال قدیم بوجود آمد.
وی گفت: برای تامین آب شرب اهالی مناطق مورد نظر آبرسانی توسط سه دستگاه تانکر از اولین ساعات قطعی آب به صورت شبانه روزی در حال انجام است.
لدنی‌نژاد خاطرنشان کرد: اصلاح و مرمت شبکه توزیع آب شرب در این حجم نیازمند عزم جهادی بود و به همین دلیل تمامی مدیران و معاونین ستادی به صورت شبانه روزی و با تلاش و جدیت خاص درصدد انجام این کار برآمدند.

وی با بیان اینکه روند مطالعه و تامین اعتبار مرمت شبکه توزیع منطقه بلوار باهنر و خیابان‌ها منشعب به آن طی دو ماه انجام شد، عنوان کرد: در همین مدت بیش از 8 کیلومتر از شبکه توزیع این مناطق با اعتباری بالغ بر 5500 میلیون ریال انجام شد.

مدیرعمل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از صعه صدر مردم در مدت زمان قطعی آب بیان کرد: به دلیل حجم بالای فرسودگی و هدر رفت آب باید این کار انجام می شد و همراهی و همکاری مردم در این زمینه بسیار کارگشا خواهد بود.
لدنی نژاد با تقدیر از تلاش‌های پرسنل و کارکنان آبفای شهری استان و شهر یاسوج در این مدت عنوان کرد: با نصب اصولی و اصلاح شبکه توزیع آب در این مناطق بخش زیادی از مشکلات مربوط به آب شرب در این مناطق برطرف خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد