تاریخ درج خبر : 1394/05/12
کد خبر : ۵۱۴۴۵۸
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه یاسوج:

برای همه پذیرفته شدگان خوابگاه داریم

معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه یاسوج به پذیرفته شدگان کنکور سراسری 94 که قصد انتخاب یاسوج را به عنوان یکی از مقصدهای تحصیلات دانشگاهی خود دارند اطمینان داد که ظرفیت کافی خوابگاهی برای همه آنان بویژه برای کدرشته های روزانه وجود دارد.

فریبرز نیکدل روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: شایعات و تماس های مکرری از شهرهای مختلف کشور بویژه در روزهای اخیر بر سر زبان ها افتاده که دانشگاه یاسوج با کمبود خوابگاه و ظرفیت پذیریش برای دانشجویان غیربومی مواجه است.

وی با رد این ادعا و تکذیب شایعاتی مبنی بر مشکل کمبود ظرفیت خوابگاهی در دانشگاه یاسوج، گفت: امسال نیز حتی با توجه به اضافه شدن خوابگاه های جدید به همه دانشجویان پسر و دختر که در این دانشگاه پذیرفته می شوند به مدت چهار ترم تحصیلی خوابگاه به قیمت دولتی تعلق می گیرد.

نیکدل ادامه داد: بعد از این زمان نیز خوابگاه دانشجویی بر اساس قیمت مصوب دانشگاه در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه یاسوج همچنین تاکید کرد: از ترم مهر 94 به دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه یاسوج که متقاضی خوابگاه و متاهل باشند نیز خوابگاه متاهلی تعلق خواهد گرفت .

وی ظرفیت این خوابگاه را برای 20 نفر دانشجوی متاهل تحصیلات تکمیلی اعلام کرد.

نیکدل بابیان اینکه دانشگاه یاسوج نیز هم اکنون دارای هفت خوابگاه ملکی است، افزود: شش مورد با ظرفیت یکهزارو 400نفر متعلق به خواهران و یک خوابگاه با ظرفیت 300 نفر نیز مربوط به دانشجویان پسر است.

وی گفت: همچنین چهار خوابگاه استیجاری خودگردان با ظرفیت 800 نفر در اختیار داتشگاه قرار دارد.

وی یادآور شد: پذیرفته شدگانی که رتبه های برتر کنکور را کسب کرده اند در اولویت واگذاری خوابگاه قرار دارند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد