تاریخ درج خبر : 1394/05/12
کد خبر : ۵۱۴۴۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

۱۸ میلیارد ریال برای مطالعه ساماندهی رودخانه بشار یاسوج

مدیرعامل آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۸ میلیارد ریال اعتبار برای مطالعه ساماندهی و زیباسازی رودخانه بشار یاسوج اختصاص یافت.

علی لطفی داشت: با توجه به پیگیری‌های انجام شده 28 میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های مطالعاتی در این استان اختصاص داده شد که از این میزان 18 میلیارد ریال مربوط به مطالعه ساماندهی رودخانه بشار یاسوج است.

وی با اشاره به پتانسیل حریم رودخانه بشار برای توسعه گردشگری در یاسوج، عنوان کرد: با اجرای طرح زیباسازی رودخانه بشار به طور حتم شاهد افزایش گردشگران و مسافران به این استان هستیم که انتظار می‌رود در این زمینه مسئولان با مجموعه شهرداری و آب منطقه‌ای تعامل و همکاری لازم را داشته باشند.

مدیرعامل آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از ورود فاضلاب شهری و بیمارستانی به رودخانه زیبای بشار، افزود: انتظار می‌رود در کمترین زمان ممکن وضعیت فاضلاب‌های ورودی به رودخانه بشار اصلاح و تعیین تکلیف شود.

لطفی ابراز کرد: انتظار می‌رود جمع آوری سرویس‌های بهداشتی، عقد قرارداد شهرداری یاسوج با شرکت آب منطقه‌ای استان و همچنین انتقال سند مالکیت رودخانه نیز در دستور کار مسئولان دستگاه‌ای اجرایی متولی باشد.

وی از ساماندهی 6 کیلومتر از رودخانه باشت خبر داد و گفت: شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد از هیچ تلاشی برای تسریع در روند اجرایی طرح جامع ساماندهی و زیباسازی رودخانه بشار یاسوج دریغ نمی‌کند.

منبع: تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد