تاریخ درج خبر : 1394/05/12
کد خبر : ۵۱۴۴۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -

بازار عرضه محصولات تولیدی کهگیلویه‌ و بویراحمد راه‌اندازی شود

رئیس سازمان امور اقتصادی و دارائی کهگیلویه‌ و بویراحمد با اشاره به ضرورت حمایت از تولیدات داخلی، گفت: ضروری است بازار عرضه محصولات تولیدی استان راه‌اندازی شود.

ابراهیم کشاورز اظهار داشت: در صورت تحقق این مهم شاهد معرفی بیش از پیش محصولات تولیدی استان و افزایش تقاضا و عرضه و در نهایت افزایش تولید و رونق کسب و کار هستیم.

وی با اشاره به اینکه طبق بررسی‌های میدانی که داشتیم بیش از 50 نوع انواع کالا در این استان توسط بخش خصوصی تولید می‌شود، عنوان کرد: بسیاری از این اقلام تولیدی استان برای مردم ناشناخته مانده و حتی در بازار نمونه‌های مشابه آن را با قیمت بیشتر و شاید کیفیت کمتر خریداری می‌کنند.

کشاورز با تاکید بر اینکه بسیاری از تولیدات داخلی این استان استانداردهای لازم را دارند، ابراز کرد: جز یک یا 3 مورد مابقی تولیدات داخلی کارخانجات و کارگاه‌های تولیدات استان ناشناخته هستند.

رئیس سازمان امور اقتصادی و دارئی کهگیلویه‌وبویراحمد افزود: ضروری است برای ایجاد نمایشگاه درون استانی عرضه محصولات تولیدی در یک محدوده زمانی برنامه‌ریزی مدون صورت گیرد تا از این طریق بتوان کالاهای تولیدی استان را معرفی کنیم.

کشاورز با اشاره به ضرورت راه‌اندازی بازار محصولات استان، تصریح کرد: تولیدات استان باید از لحاظ کیفی ظرفیت‌سازی و رقابت پذیر بودن مد نظر باشد و اصل تنوع پذیری را بیش از هر چیز اهمیت داده شود.

وی عنوان کرد: مجموعه سازمان اقتصاد و دارائی به‌ویژه ذی‌حسابان دستگاه‌های اجرایی استان آمادگی هرگونه همکاری برای توسعه و رونق تولیدات داخلی را با بخش خصوصی و کارفرمایان دارند.

منبع: تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد