تاریخ درج خبر : 1394/05/12
کد خبر : ۵۱۴۴۸۰
+ تغییر اندازه نوشته -

عذرخواهی از هئیت انصار‌ الثقلین و حجت‌الاسلام اندرزیان بابت انتشار یک کامنت

سایت استان کهگیلویه و بویراحمد از انتشار یک کامنت (نظر) و مقاله‌ای با عنوان پاسخی به «آیا استکبار قابل اعتماد است؟» که موجب ایجاد کدورت و ناراحتی هئیت انصار الثقلین و حجت‌الاسلام امرالله اندرزیان شده است، عذرخواهی می‌کند.

در تاریخ چهارم مردادماه سال جاری حجت‌الاسلام امرالله اندرزیان مطلبی با عنوان آیا استکبار قابل اعتماد است؟ را در سایت خبری عصر دنا منتشر کرد که سایت استان نیز به دلیل مناسب بودن این مطلب آن را بازنشر کرده بود.

در تاریخ 7 مردادماه یکی از کاربران سایت استان با نام مستعار شهروند انصار الثقلینی با ارسال کامنتی، پاسخی به مطلب حجت الاسلام اندرزیان با عنوان آیا استکبار قابل اعتماد است؟ داده بود که سردبیر سایت استان برای ایجاد فضای گفتگوی موافق و مخالف این مطلب را در بخش مقالات بدون نام نویسنده مورد نظر منتشر کرد.

در مطلب با نام مستعار شهروند انصارالثقلینی فارغ از سطحی بودن مطلب عناوینی چون بی‌خردی، کودن و مواردی از این قبیل به کار رفته بود که در شان یک مقاله یا یادداشت و حتی کامنت (نظر) هم نبود. این مطلب بدون اسم با نام هئیت انصار الثقلین منتشر شده بود که انتشار آن بر خلاف اصول حرفه‌ای اطلاع‌رسانی و خبری است.

سایت استان ضمن اعتراف به اینکه نباید مطالبی بدون نام و توهین‌آمیز را در بخش مقالات و یادداشتها منتشر کند بر اساس رسالت حرفه‌ای خود ضمن اعتراف به اشتباه از هئیت انصار الثقلین و حجت‌الاسلام اندرزیان عذرخواهی می‌کند و حق پاسخگویی و پیگیری را برای آنها محفوظ می‌داند.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد