تاریخ درج خبر : 1394/05/12
کد خبر : ۵۱۴۴۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

اجرای مانور اطفای حریق در یاسوج با حضور رئیس سازمان محیط زیست

مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری کهگیلویه و بویراحمد از اجرای مانور اطفای حریق در یاسوج با حضور رئیس سازمان محیط زیست خبر داد.

محمود مؤمن‌نسب از برگزاری مانور اطفای حریق در یاسوج خبر داد و اظهار کرد: این مانور فردا دوشنبه 12 مردادماه با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست، استاندار کهگیلویه و بویراحمد مسئولان استانی و جمعی از سازمان‌های مردم نهاد تحت مسئولیت عالی استاندار و فرماندهی عملیات مدیرکل حفاظت محیط زیست و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در بخش‌های وسیعی از جنگل‌های زاگرس برگزار می‌شود.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مانور اطفای حریق با هدف ارزیابی پتانسیل و هماهنگی بین دستگاهی در سطح استان و به منظور ارتقای آمادگی نیروهای عمل‌کننده در مقابله با حوادث و تهدیدات احتمالی برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: این مانور در مساحتی قریب به پنج هکتار با حضور نیروهای عملیاتی و ستادی از 20 دستگاه دولتی، تشکل‌های زیست‌محیطی، نیروی مقاومت بسیج و جوامع محلی به مدت زمان دو ساعت با استفاده از تجهیزات و ادوات سبک و سنگین برگزار می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: سناریوی مانور و جبهه‌های آتش به نحوی پیش‌بینی شده تا صحنه‌ای نزدیک به واقعیت در مانور ایجاد شود.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد