تاریخ درج خبر : 1394/05/12
کد خبر : ۵۱۴۵۱۱
+ تغییر اندازه نوشته -

واکنش روابط عمومی صدا‌ و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد به سخنان شهردار یاسوج

روابط عمومی صدا وسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در اطلاعیه ای نسبت به سخنان شهردار یاسوج علیه شبکه استانی دنا واکنش نشان داد.

به گزارش سایت استان، روابط عمومی شبکه استانی دنا در بخشی از پیام خود خطاب به دکترجاوید شهردار یاسوج آورده است: اگر شهردار یاسوج ادعاهای کذب خود علیه این رسانه را پس نگیرد و عذرخواهی نکند به دلیل افترا و اتهام زنی دروغین، به مراجع قضایی شکایت خواهد شد.

روابط عمومی صدا وسیمای مرکز استان در قسمتی دیگر از این پیام با بیان اینکه شهرداریاسوج با بازی در میدان سایت های مجهول الهویه و بدون مجوز از آنها رودست خورده است، یادآورشد: شهردار یاسوج روز شنبه با تشکیل اتاق فکر رسانه ای با دعوت از یازده نفر از خبرنگاران سایت‌های استانی که بخش عمده‌ای از آنها مجوز فعالیت از سوی وزارت فرهنگ اسلامی ندارد با نظرخواهی از آنان و رای‌گیری برای تقابل با رسانه ملی سناریوی حمله به شبکه استانی دنا را طراحی و جنگ روانی را به طور هماهنگ اجرا کردند.

این اطلاعیه، محور عملیات روانی مذکور را سایت‌های معلوم الحالی دانست که به جای تلاش برای کسب مجوز از هئیت نظارت بر مطبوعات به دنبال اختلاف‌افکنی میان دستگاههای اجرایی برای تأمین منافع فردی خود هستند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • شفاعلی خلیلی گفت:

  چرا باوجود پیشرفت تکنولوژی و رسیدن اینترنت به دوردست ترین نقاط روستاها و اینکه بیست سال پیش با امواج آنالوگ مسابقات فوتبال در شهرستانها برگزار میشد اما صدا و سیمای یاسوج با یک پسرفت بیست ساله توانایی پخش مسابقات را ندارد و فقط در مرکز استان پخش میشوند .آیا میدانید چقدر پخش مسابقات فوتبال میتواند از سوار شدن جوانان برموتور سیکلت و آسیبهای اجتماعی جلوگیری کند

 • ناشناس گفت:

  شهردار یاسوج در هفته دولت 40 شرکت خدماتی پیگیری تعطیل کرد مانع اشتغال زایی شده

 • ظرابی گفت:

  نخواهند کرد، خبرنگاران و اصحاب رسانه تصویرگر وجدان بیدار جامعه و جهان قلمداد می شوند که همه تلاش خود را برای آگاهی، روشنگری، آگاهی بخشی و تنویر افکار عمومی به کار می گیرند.
  با گرامیداشت یاد و خاطره شهید والامقام عرصه خبر شهید محمود صارمی، فرارسیدن 17 مرداد روز خبرنگار را به همه خبرنگاران عرصه مطبوعات و رسانه های ارتباط جمعی استان کهگیلویه و بویراحمد تبریک می گوییم.
  جمشید ضرابی رئیس خانه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد

 • ظرابی گفت:

  پیام رئیس خانه مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز خبرنگار
  رئیس خانه مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی با تبریک روز خبرنگار، خبرنگاران را تصویرگر وجدان بیدار جامعه و جهان دانست.
  روز خبرنگار به نام کسانی نامگذاری شده است که در عصر ارتباطات با تلاش و همت خویش رسالتی بزرگ برای افزایش آگاهی عمومی جامعه بر دوش می کشند، این روز یادآور مجاهدت ها و زحمات آنانی است که در تمامی عرصه ها با حضور خود مسئولیتی تاریخی را در بیان واقعیت ها بر عهده دارند، کسانی که امانتداری و صداقت را سرلوحه کار خود قرار داده و در راه رساندن حقایق به گوش مخاطبان خود لحظه ای درنگ نخواهند کرد، خبرنگاران و

 • ناشناس گفت:

  صدا سیما عرضه پیگیری ندارد

پربازديد