تاریخ درج خبر : 1394/05/13
کد خبر : ۵۱۴۵۱۹
+ تغییر اندازه نوشته -
جاوید:

اجرای طرح‌های عمرانی یاسوج شتاب می‌گیرد/ تشدید نظارت ها بر انجام خدمات شهری

شهردار پایتخت طبیعت ایران با اشاره به طرح های عمرانی این شهر از برگزاری جلسات برای تسریع در روند اجرای این طرح ها خبر داد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج، محمدعلی جاوید در نشست مدیران حوزه شهرداری یاسوج با اشاره به توجه ویژه مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر یاسوج برای تکمیل طرح های عمرانی این شهر اظهار داشت: جلسه شورای مدیریت شهرداری یاسوج در آغاز هر هفته به منظور پیگیری مشکلات و ارائه طرح و برنامه درخصوص تکمیل پروژه های عمرانی و دیگر موضوعات شهرداری یاسوج برگزار می شود.

shahrdar
وی با اشاره به موضوع جلسه گذشته شورای مدیریت شهرداری یاسوج افزود: نشست جاری در ارتباط با تسریع کارهای عمرانی سال 1394 شامل برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار برای پارک جنگلی، پارک چشمه نباتی، ساختمان حوزه حمل و نقل و ترافیک و تاکسیرانی، احداث سرویس های بهداشتی، ادامه روند عملیات اجرایی پارک ولایت و تکمیل عملیات پارک غدیر تشکیل شد.
شهردار یاسوج با بیان اینکه به دلیل شرایط جوی فصل کار در پایتخت طبیعت ایران محدود است ابراز داشت: سرعت بخشی به عملیات اجرایی طرح های مختلف عمرانی شهر یاسوج از مهم ترین اولویت های کاری این مجموعه می باشد که در نشست شورای مدیران نیز بر این موضوع تاکید ویژه شد.
جاوید در ادامه به موضوع نظارت بیشتر بر پیمانکاران خدمات شهری و فضای سبز اشاره کرده و گفت: پیمانکاران خدمات شهری و فضای سبز شهر یاسوج موظف به ارسال صورت وضعیت های ماهانه در روز پنجم هر ماه به شهرداری هستند و با پیمانکارانی که اقدام به ارسال صورت وضعیت نکنند طبق قانون مشمول پرداخت جریمه خواهند شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • م گفت:

    تابستان امسال هم به پایان رسید و پل سوم رودخانه بشار در یاسوج همچنان ناتمام باقی مانده است. کار انجام این پایان آنچنان به درازا کشیده شده که دیگر امیدی به افتتاح آن در دوره استانداری آقای خادمی نیست.هر روز که از تاخیر در اتمام این پل سپری می شود تلنباری از مشکلات نیز بر مشکلات قبلی آن اضافه می شود چون اصل مشکل این پل به محورهای ورودی و خروجی آن بر می گردد. مسئولین مانده اند که چگونه این پل را به سرانجام برسانند ولی فراموش کردهاند که هر چه زمان بگذرد هزینه هایی که برای خرید زمیند محورهای ورودی و خروجی باید خریداری شود روزانه افزایش می یابد

پربازديد