تاریخ درج خبر : 1394/05/13
کد خبر : ۵۱۴۵۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

سمینار آموزشی «سفارشات خارجی و اعتبارات اسنادی» در یاسوج برگزار شد

 سمینار آموزشی سفارشات خارجی و اعتبارات اسنادی به همت واحد آموزش اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی یاسوج برگزار شد.

IMG_6625

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اتاق یاسوج، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی و پژوهشی خود، سمینار یک روزه ای را تحت عنوان« سفارشات خارجی و اعتبارات اسنادی » و با دعوت ازبازرگانان، فعالین اقتصادی استان، واحدهای صنعتی استان، دانشجویان و علاقه مندان برگزار کرد.
واحد آموزش اتاق بازرگانی یاسوج با همکاری موسسه آموزشی پژوهشی اتاق ایران ماهانه سمینارهایی را با موضوعات مختلف اقتصادی در سطح استان و با دعوت از فعالین موفق اقتصادی و اساتید برجسته کشوری برگزار می کند.
مدرس این دوره آموزشی که با استقبال خوب فعالان اقتصادی، مشاوران تجاری، تولیدکنندگان، تجار، دانشجویان و دیگر علاقمندان مواجه شد، استاد سید علیرضا خرم (از اساتید موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) بود.

IMG_6634
گفتنی است در این سمینار مباحثی از جمله جایگاه اعتبار اسنادی در سفارشات خارجی، انواع روشهای پرداخت در خرید و سفارشات خارجی، تعریف و مزایای اعتبار اسنادی از دیدگاه مقررات متحدالشکل اعتبارات اسنادی UCP600))، تعهدات و حدود مسئولیتهای بانکها در اعتبارات اسنادی، معایب اعتبار اسنادی و راهکار لازم در خصوص رفع معایب آن، انواع L/C و کاربرد هریک از انها از دیدگاه بانک و بازرگانی بین الملل، نکات مهم بانکی در اعتبارات اسنادی، پارامترهای مهم بازرگانی در اعتبارات اسنادی، مدارک و هزینه های مورد نیاز جهت افتتاح اعتبار اسنادی، اسناد مورد نیاز بانک جهت پرداخت وجه به ذینفع اعتبار اسنادی، تمدیدیه و اصلاحیه اعتبار اسنادی توسط بانکهای عامل تدریس شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • کشاورز گفت:

    این جلسات وسمینارها فقط برای اینکه مسوولان امر یه هزینه های پرداخت کنند که این وسط خودشون هم بی نصیب نیستن، وگر نه افراد آگاه به کار رو دعوت میکردن و اطلاع رسانی بهتری میکردن، با تشکر، کشاورز

پربازديد