تاریخ درج خبر : 1394/05/13
کد خبر : ۵۱۴۵۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

سرپرست مدیریت توسعه و منابع اداره‌کل راه و شهرسازی استان منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست مدیریت توسعه و منابع اداره‌کل راه و شهرسازی استان منصوب شد.
با حکم حسن فدایی، مدیرکل راه و شهرسازی استان، طهمورث مکارمی به عنوان سرپرست مدیریت توسعه و منابع اداره‌کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب و جایگزین غفار حسن‌زاده شد.
در این حکم آمده است با توجه به تخصص و تجربیات جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست مدیریت توسعه و منابع منصوب می‌شوید و امید است با توکل به خداوند متعال با بهره‌گیری از وصایای گرانقدر حضرت امام خمینی (ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت محترم، بر اساس شرح وظایف ابلاغی با همکاری سایر مدیران و همکاران در راستای تحقق اهداف کلی وزارت راه و شهرسازی و انجام امور محوله موفق و موید باشید.
مکارمی دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق و از نیروهای باسابقه این اداره‌کل است که قبلا مدیر حراست این اداره‌کل را عهده‌دار بوده است.

منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • کارمند گفت:

  واقعا برای اقای حسن زاده ناراجت حق ایشان بهتر از اینا بود

 • ناشناس گفت:

  اخه حقوق چه ربطی به مدیریت اداری و مالی داره تا جایی که من اطلاع دارم این اقا یک روزم مالی کار نکرده

 • ناصر گفت:

  کاش وارد صحنه انتخابات نمی شدی.
  دیگر بس است…

 • ناشناس گفت:

  واقعا جای افسوس دارد جناب آقای زارع.
  کاش کمی به اعمالتان می اندیشیدید.
  واقعا همه رو نا امید کردید

 • همشهری گفت:

  از خواندن این خبر بسیار ناراحت شدم، آقای حسن زاده یکی از نیروهای باسابقه و توانمند راه و شهرسازی بود هیچکس توی اون اداره نمیتونه کارش رو انجام بده ایشون 10سال رئیس حسابداری بود پیچ و خم کارا دستش بود، الانم تا جایی که شنیدم چندتا پیشنهاد خوب از طرف وزارت بهش شده ولی فعلاً همگی رو رد کرده، در آخر هم از جناب زارع بخاطر حفظ آبروی تیرتاجی تشکر میکنم که هیچ کاری ازش برنیومد وآبروی کل تیرتاجی رو زیر سوال برد، برای مهندس حسن زاده آرزوی موفقیت و سلامتی را دارم

 • 2480 گفت:

  واقعا باید به حال بویراحمد ……………………… گریست،اقای زارع تو که نتونستی برادر خودتو حفظ کنی چطوری میخوای از حق مردمت دفاع کنی،مهندس حسن زاده یکی از نیروهای با سابقه و توانمند اون اداره بود واقعا حیف شد

 • 2480 گفت:

  ………………….، آبروی حونه تیرتاجینه بردی، هم ای یه دونه تیرتاجی بی هم نترسی حفظش کنی، تو ده تیت بهارستانه نیبنه، مردم بین بد و بدتر انتخابت کردن ولی. …..
  صدرحمت و پدر مادر دکترهدایت خواه

پربازديد