تاریخ درج خبر : 1394/05/13
کد خبر : ۵۱۴۵۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون عمرانی استاندار:

کهگیلویه و بویراحمد اعتبار خرید یک بطری آب معدنی برای اطفای حریق را ندارد

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که متأسفانه استان هیچگونه اعتباری برای اطفای حریق نداشته، گفت: کهگیلویه و بویراحمد اعتبار خرید یک بطری آب معدنی برای اطفای حریق را هم ندارد.

صبح امروز مانور بزرگ اطفای حریق با حضور رئیس سازمان محیط زیست، استاندار کهگیلویه و بویراحمد و سایر مسئولان استانی در منطقه سرآبید مختار بویراحمد با حضور 16 دستگاه اجرایی و با مدیریت محیط زیست استان برگزار شد.

در این مراسم پژمان نیک‌اقبالی با اشاره به اهمیت برگزاری مانور بزرگ اطفای حریق در این استان اظهار کرد: این استان بعد از مازندران دومین استان به لحاظ وسعت و گستردگی جنگل‌ است.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: سرانه جنگل نسبت به جمعیت در این استان بیشتر از سایر نقاط کشور است.

وی ادامه داد: در سال‌های اخیر شاهد آتش‌سوزی‌های زیادی در استان بودیم و برای مثال امسال 41 فقره آتش‌سوزی با وسعت 528 هکتار در کهگیلویه و بویراحمد اتفاق افتاد و این آمار بسیار نگران‌کننده است.

این مسئول خطاب به معاون رئیس‌جمهور اظهار داشت: استان کهگیلویه و بویراحمد هیچ‌گونه تکنولوژی روز برای مقابله با حوادث را ندارد و نیاز است برای جلوگیری از حوادث احتمالی آینده به تکنولوژی روز مجهز شود.

نیک‌اقبالی با بیان این‌که متأسفانه کهگیلویه و بویراحمد تاکنون اعتباری برای اطفای حریق را نداشته، گفت: این استان اعتبار خرید یک بطری آب معدنی برای اطفای حریق را هم ندارد.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • هم استانی دور از استان گفت:

    سلام بویر .نکنه از آقایون میترسید نظراتی که ارسال می کنیم را نمایش نمیدین.
    آقای نیک اقبالی میفرماین اعتبار خرید یک بطری آب معدنی را ندرارند چرا نشستن اونجا.صحبتهای ایشون توهین به شعور مردم هست.
    در پیامهایی که از طرف نمایندگان و آقایان رجال می فرستسن که مثلا شهرستان بویراحمد در صدر تخصیص بودجه ملی ولی در اینجا حرفهای خود را نقض می نمایی.

پربازديد