تاریخ درج خبر : 1394/05/14
کد خبر : ۵۱۴۶۰۷
+ تغییر اندازه نوشته -

صدور کیفرخواست متهمان حادثه تیراندازی شب قدر یاسوج در کمتر از 20 روز

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تعامل نیروی انتظامی و دستگاه قضایی در استان کهگیلویه و بویراحمد در حادثه تیراندازی شب قدر مشهود است، گفت: کیفرخواست متهمان این پرونده در کمتر از ۲۰ روز صادر شده است و تلاش می کنیم در سریع‌‌ترین زمان پرونده نهایی شود.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان ؛ حجت الاسلام مزارعی، در دیدار با مسئولان یگان انتظامی قوه قضاییه اظهار داشت : تعامل، محبت و رحمت از اصول اساسی و مبنایی مدیریت است.

وی افزود : اولویت پایدار در جامعه ما جز با همکاری دستگاه قضایی و انتظامی میسر نیست و نمونه تعامل نیروی انتظامی و دستگاه قضایی در استان کهگیلویه و بویراحمد در حادثه تیراندازی شب قدر مشهود است.

حجت الاسلام مزارعی، اظهار داشت : کیفرخواست برای متهمان کمتر از ۲۰ روز صادر شده است و تلاش می کنیم در سریع ترین زمان پرونده نهایی شود.

رئیس شورای قضایی استان اظهار کرد: رویکرد ما در همه حوزه های مرتبط با دستگاه قضایی نظم در امور و محبت با افراد است، زیرا در هر نظامی، تحکم و فشار تنها در زمان کوتاه و مقطعی ممکن است تأثیر گذار باشد و همچنین در این نوع مدیریت کیفیت کار پایین می آید، اما نظم همراه با همدلی باعث ارتقاء مدیریتی می شود.

در ادامه این جلسه محمد مستخدمین الحسینی، رییس یگان حفاظت قوه قضاییه با قدردانی از تلاش های دو ماهه رئیس کل جدید دادگستری استان گفت: بررسی های انجام شده، نشان می دهد یگان انتظامی این استان در کشور نمونه و الگو است و می توان از آن به عنوان کارگاه آموزشی یاد کرد.

وی اظهار کرد : تعامل یگان انتظامی با مجموعه دادگستری کل استان براساس تعاریف سازمانی مشخص است و انتظار داریم با مجهز شدن به امکانات امنیتی به تأمین امنیت حوزه های قضایی کمک کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد