تاریخ درج خبر : 1394/05/15
کد خبر : ۵۱۴۶۴۶
+ تغییر اندازه نوشته -

برخی مدیران برای ابراز وجود دست به هر کاری می‌زنند

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد نگهدار معادیجو در جمع خبرنگاران با اشاره به بروز مشکلاتی در روند آبرسانی به برخی از مناطق شهر یاسوج در روزهای گذشته گفت: متاسفانه به دلیل فرسودگی بالای شبکه توزیع آب و شکستگی‌های متعدد در منطقه باهنر یاسوج و وجود انشعابات غیرمجاز در این منطقه از شهر مزید بر علت شده بود تا همه روزه شکایات و تماس‌های زیادی از سوی اهالی این منطقه از شهر به آبفای شهری برسد.

مدیر روابط عمومی آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد افزود: پس از مرمت شبکه توزیع بلوار باهنر و مناطق اطراف آن به دلیل وجود انشعابات غیرمجاز مشکلاتی به لحاظ فنی بوجود آمد که موجب شد تا آب در موعد مقرر در مدار قرار نگیرد.
معادیجو بیان کرد: کمبود نزولات آسمانی و نبود منابع پایدار تامین آب در استان و شهر یاسوج باعث می‌شد که در فصول گرم سال مشکلاتی در روند آبرسانی بوجود آید که البته امسال نیز با کاهش شدید بارندگی‌ها و افت شدید منابع آب زیرزمینی این مشکلات مضاعف شد.
وی بیان کرد: با تدابیری که از سوی مسئولان آبفای شهری بکار گرفته شد و به رغم مشکلاتی که در زمینه زیرساخت‌های آبرسانی در شهرها وجود دارد، تنش آبی در شهرهای استان بخصوص شهر یاسوج با اضافه شدن یک حلقه چاه در مدار توزیع آب شرب و بهسازی چشمه مهریان کمبود آب در شهرهای یاسوج و مادوان تا حدود زیادی برطرف شد.
معادیجو در ادامه با بیان اینکه آب و فاضلاب شهری به صورت جدی و با فعال‌سازی چند تیم در مناطق مختلف شهری استان به خصوص در یاسوج و مادوان در صدد جمع آوری انشابات غیر مجاز است، تصریح کرد: بخش اعظم مشکلات مربوط به کمبود آب به وجود همین انشعابات غیرمجاز بر می‌گردد.
مدیر روابط عمومی آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه با تلاش شبانه‌روزی مدیرعامل، معاونین و کارکنان آبفای شهری استان مشکلات مربوط به مرمت و بازسازی شبکه توزیع آب بلوار باهنر و خیابان‌های منشعب از آن بر طرف شده است، تصریح کرد: در حالی که کارکنان و مدیران آبفای استانی بصورت شبانه‌روزی در صدد بر طرف کردن مشکلات مربوط به آب شرب شهروندان هستند برخی از مسئولان به جای همراهی و همدلی برای رفع مشکلات صرفا برای ابراز وجود دست به انتشار مطالبی می‌زدند که بجز تشویش اذهان عموم هیچ برآیندی ندارد.
وی از مسئولان خواست تا بجای بیان مطالب غیرکارشناسی و بی‌محتوا در مورد خدمات رسانی به شهروندان در حوزه آب شرب به صورت عملی وارد میدان شوند، همانگونه که مدیران آبفای شهری در مواقع بحرانی با خوردوهای شخصی و در وقت غیر اداری بصورت شبانه روزی آسالیش را از خود سلب می کنند و در صدد رفع مشکلات مردم هستند و تلاش دارند که آب سالم و بهداشتی به شهورندان برسانند.
معادیجور تاکید کرد: این مطالب غیرکارشناسی و هدف‌دار هیچ خللی در عزم کارکنان آبفای شهری برای خدمات رسانی به شهروندان نخواهد داشت.
معادیجو در پایان از با تقدیر از همکاری اهالی مناطق باهنر، رجاء و ابن سینای شهر یاسوج که در مدت مرمت شبکه توزیع و قطعی آب از خود صعه صدر نشان دادند بیان کرد: امیدواریم که شهروندان با استفاده بهینه از آب شرب و تلاش برای جلوگیری از هدر رفت آبفای شهری را در خدمات رسانی هرچه بهتر یاری کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد