تاریخ درج خبر : 1394/05/16
کد خبر : ۵۱۴۷۱۱
+ تغییر اندازه نوشته -

سخنرانی زیباکلام در دهدشت

همایش بزرگ اصلاح طلبان شهرستان های کهگیلویه،لنده ،چرام ویهمئی یکشنبه آینده برگرار می شود.
این همایش با عنوان به روشنی آفتاب بیندیش و با حضور و سخنرانی دکتر صادق زیباکلام و سخنرانی برخی از چهره های شهرستانی و استانی و با موضوعاتی همچون اصلاحات ، اعتدال ، رویش ها ، نیازها در عصر جهانی شدن – اصلاحات ، اعتدال ، توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی ، سیاسی برگزار می گردد.

new-2
کمال الدین دولتخواه دبیر این همایش گفت:این همایش روز یکشنبه ۱۸مرداد ماه ۹۴در سالن دانشگاه پیام نور (سایت قدیم) و راس ساعت ۴بعد از ظهر برگزار می شود.
دولتخواه افزود :سخنران این جلسه “دکتر صادق زیباکلام” پژوهشگر و تحلیلگر مسائل سیاسی و فعال رسانه ای اصلاح طلب می باشد.گفته می شود چهره های شاخص اصلاح طلب شهرستان کهگیلویه در این همایش حضور خواهند داشت.
زیبا کلام از تئوریسین های حامی آیت الله هاشمی رفسنجانی است و استاد تمام دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران می باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    درود بر اصلاح طلبان با جرات کهگیلویه بزرگ

  • رب گفت:

    درود بر اصلاح طلبان،نزار یداشتباهات ادوار قبل تکرار بشه .دیگه خسته شدیم بخدا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نماینده ای که بعد از 8سال نتونست سه کیلو مترورودی شهر لیکک رو دوباند کند ،جای انتظاری هست واقعا.عمر ا???????آقایان کمی به خود بیایید. سادگی،صداقت،شعار دهی به درد مجلس ومردم نمی خو ره؟

پربازديد