تاریخ درج خبر : 1394/05/19
کد خبر : ۵۱۴۷۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام‌های تسلیت به مناسبت درگذشت حجت‌السلام‌ سید یعقوب حسینی

بسم الله الرحمن الرحیم

انا الله و انا الیه راجعون موته العالم مصیبته لاتجبر

مرگ عالم مصیبتی جبران ناپذیر است. در گذشت عالم پرهیزگار، مجاهدی نستوه و خستگی ناپذی، دوست دار ایمه اطهار علیهم السلام، سنگربان حریم ولایت، مبارز دوران ستم شاهی، معلمی فداکار، رزمنده جبهه‌های ایثار و شهادت بویژه رزمنده هشت سال دفاع مقدس، جانباز جنگ تحمیلی، مروج پر تلاش فرهنگ اسلام ناب محمدی (ص) در طول عمر با برکت خود در منطقه الگویی ساده زیست، حضرت حجه السلام والمسلمین حاج سید یعقوب موسوی سرپرست دفتر نظارت و بازرسی باشت را به نهاد مقدس شورای نگهبان، علما، همرزمان وی، مردم ولایتمدارشهرستانهای گچساران و باشت و بیت مکرم ان مرحوم تسلیت عرض نموده و برای ان مرحوم از درگاه خداوند منان علو درجات را خواستارم.

دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات شورای نگهبان شهرستان گچساران

**************************************

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام سید یعقوب موسوی را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

بسمه تعالی
انا لله و انا الیه راجعون
عروج ملکوتی عالم ربانی، اسوه صبر و پایداری در مقابل دژخیمان ستم‌شاهی، رزمنده و جانباز هشت سال دفاع مقدس و سرپرست شورای نگهبان شهرستان باشت، حجت‌الاسلام و المسلیمن مرحوم حاج سید یعقوب موسوی که عمر بابرکت خویش را وقف اسلام و خدمت به محرومین و مستضعفین نمود مایه حزن و اندوه فراوان برای این‌جانب و همشهریانم گردید.
این مصیبت را به محضر سلسله جلیل‌القدر سادات و روحانیت منطقه، شورای محترم نگهبان استان و شهرستان و مردم نجیب و شریف باشت علی‌الخصوص بیت مکرم آن سید والامقام تسلیت عرض نموده و از خداوند علو درجات و همنشینی با اولیا را برای آن مرحوم و صبر و بردباری را برای بازماندگان معززش مسئلت دارم.

غلامرضا تاج گردون

*****************************************

نماینده مناطق چهارگانه کهگیلویه و بویراحمد در پیامی درگذشت سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان باشت را تسلیت گفت.

در پیام ” حجت الاسلام و المسلمین سید علی محمد بزرگواری ”  آمده است:

اناالله و اناالیه راجعون

درگذشت عالم ربانی ، مجاهد نستوه انقلابی ، ولایتمدار ، بسیجی هشت سال دفاع مقدس و سیدی پاک و وارسته از سلسله سادات جلیل القدر موجب تاثر و تالم تمامی دوستداران نظام و انقلاب بویژه اینجانب گردید.

بدون شک هرآمدنی رفتنی را بدنبال دارد و جدایی از دنیا و پیوستن به عالم ربانی و الوهیت یک حق است و در این بین جزء با تاسی به ” راضییم به رضایت پرودگار متعال ” نمی توان چنین مصیبتی را تحمل نمود.

اینجانب به نمایندگی از مردم شریف شهرستان های کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده ، درگذشت عالم ربانی ” حضرت حجت الاسلام و المسلین سید یعقوب حسینی ” را به خانواده محترم آن عزیز سفرکرده تسلیت و آرزوی صبر و شکیبایی برای بازماندگان و غفران الهی برای آن مرحوم از حی لایزال خواستارم..

سیدعلی محمد بزرگواری
نماینده کهگیلویه ، بهمئی ،چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی

***************************************

بقا مختص ذات اوست
درگذشت نابهنگام عالم ربانی و روحانی پرتلاش و صادق ، مرحوم سید یعقوب حسینی ، موجب تاثر و تالم اینجانب گردید.
بدین وسیله مراتب تسلیت خود را به بیت مکرم آنمرحوم و عموم مردم شریف شهرستان باشت و طایفه بزرگ و تاریخ ساز جلیل اعلام می نمایم.
16مرداد 1394
وحید محمدی تبار

***************************************

برادر عزیز محمد ذکاوت
مدیرمسئول سایت استان

کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام

درگذشت حضرت حجت‌الاسلام حسینی موجبات تاثر همکاران شما در مجموعه رسانه ای دهدشت وب گردید. به نمایندگی از آنها ازخداوند یکتا رفع درجات آن بزرگوار دربهشت أعلا و مزید فضل ورحمت پروردگاربی همتا برایشان
وطول عمر بازمانگان آن مرحوم و همراه با سلامتی و حسن عاقبت شما و ایشان را خواهانم

با احترام
سید رضا خاضع
مدیر مسئول دهدشت وب

***************************************************

جناب آقای محمد ذکاوت

فرهیخته گرامی و خبرنگار محترم

خبر درگذشت عالم ربانی و مجاهد انقلابی مرحوم حجت الاسلام و المسلمین سید یعقوب حسینی که همه عمر خود را در راه مبارزه با استکبار و همواره در مسیر و صراط مستقیم ولایت‌ حرکت می کرد موجب تاثر و تالم همه مردم استان کهگیلویه و بویراحمد به خصوص طایفه محترم جلیل و به ویژه مردم انقلابی شهرستان های گچساران و باشت شد.

مجموعه خبرنگاران خبرگزاری فارس رحلت این مجاهد نستوه را به جنابعالی و خانواده محترمتان تسلیت عرض می نماییم.

داریوش بهنیا زاده
سرپرست خبرگزاری فارس و مجموعه خبرنگاران فارس در استان کهگیلویه و بویراحمد

***************************************************

جناب آقای محمد ذکاوت و خانواده جلیل القدر مرحوم حجت الاسلام سید یعقوب حسینی:

عروج ملکوتی حضرت حجت الاسلام سید یعقوب حسینی، روحانی با دانش، باتقوی و با فضیلت ،انسانی شایسته ،ساده زیست ،حامی مظلومین و استوره مقاومت در مقابل ظالمان بود برای ما مردم باشت باوی و بویژه طوایف مظلوم ضایعه سنگینی است این فقدان بزرگ را به به جنابعالی و خانواده معزز و جلیل القدرتسلبت عرض میکنم و برای بازماندگان صبر جمیل از خداوند متعال آرزومندم.

محمدعلی جهاندیده

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد