تاریخ درج خبر : 1394/05/18
کد خبر : ۵۱۴۷۸۹
+ تغییر اندازه نوشته -

مسئولان و اصحاب رسانه خارج از هر نوع نگاهی یاسوج را دریابند

فرماندار بویراحمد با بیان اینکه یاسوج نقطه مشترک استان کهگیلویه و بویراحمد است و همه اعم از مدیران و خبرنگاران خارج از نگاه‌های سیاسی، قومی و قبیله‌ای باید یاسوج را دریابند و در توسعه آن ایفای نقش کنند.

هوشنگ یاری‌پور صبح امروز در جمع خبرنگاران با تبریک 17 مردادماه روز خبرنگار به تلاشگران این عرصه با اشاره به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی اظهار کرد: با توجه به نامگذاری شعار سال شاهد انسجام در جامعه هستیم که این همدلی و همزبانی به توافقات هسته‌ای منجر شد.

فرماندار بویراحمد با تاکید بر اینکه رسانه‌ها با تعامل و همراهی با مسئولان می‌توانند نقش موثری در توسعه استان و شهرستان داشته باشند، گفت: امیدواریم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی هستیم شاهد تعامل و انسجام هرچه بیشتر رسانه‌ها و مسئولان با هم باشیم.

یاری‌پور انتخابات مجلس شورای اسلامی را از رویدادهای مهم سیاسی در شهرستان عنوان کرد و گفت: با محوریت قرار دادن شعار سال می‌توانیم انتخاباتی سالم و پرشور در اسفندماه داشته باشیم.

مسئول ارشد اجرایی شهرستان بویراحمد با تاکید بر اینکه قبل از انتخابات به آرامش نیاز داریم، گفت: خبرنگاران باید مشکلات مردم را رصد کنند و همواره از طریق مسئولان پیگیر مشکلات باشند.

وی ادامه داد: رسانه‎ها در حوزه‎های اقتصادی، عمرانی، فرهنگی و …می‎توانند نقش داشته باشند از این رو اصحاب رسانه نباید تنها به فکر خبر و تحلیل باشند بلکه با گزارشات تحلیلی خود می‌توانند یاری‌گر مردم باشند به گونه‎ای که احساس مسئولیت بین مدیران ایجاد کنند.

ضرورت ایجاد تعامل خبرنگاران با مدیران و ائمه جمعه در راستای توسعه بویراحمد

فرماندار بویراحمد تاکید کرد: خبرنگاران در دولت یازدهم باید امید، وحدت، نشاط، کار و تلاش را در جامعه رونق بخشند چرا که با رونق بخشیدن به این امور می‌توانیم به خواسته‌های خود دست یابیم.

یاری‌پور در ادامه با تاکید بر اینکه در بحث کمیت خبرنگار کم نداریم اما باید در بحث کیفیت، کار خوب انجام گیرد، گفت: شهرستان بویراحمد با وجود محدودیت‌ها در حوزه خبر افتخارات خوبی دارد و در جایگاه مناسبی ایستاده‌ایم.

وی از جامعه خبری استان کهگیلویه و بویراحمد ابراز رضایت کرد و بیان داشت: اصحاب رسانه استان خارج از تمامی مسائل مدیران را حمایت می‌کنند و در راستای توسعه استان و شهرستان گام برمی‌دارند.

مسئول ارشد اجرایی بویراحمد با بیان اینکه هر انتقاد اصحاب رسانه که در راستای توسعه شهرستان باشد قابل قبول است، گفت: از تمامی اصحاب رسانه انتظار می‌رود با مدیران و ائمه جمعه تعامل لازم را برای توسعه شهرستان داشته باشند.

فرماندار بویراحمد خاطرنشان کرد: یاسوج نقطه مشترک استان کهگیلویه و بویراحمد است و همه اعم از مدیران و خبرنگاران خارج از نگاه‌های سیاسی، قومی و قبیله‌ای باید مرکز استان را دریابند و در توسعه آن ایفای نقش کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد