تاریخ درج خبر : 1394/05/19
کد خبر : ۵۱۴۸۱۶
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام‌های تبریک به مناسبت روز خبرنگار

حجت الاسلام سید محمد موحد نماینده ادوار گذشته شهرستان های کهگیلویه و بهبهان در مجلس شورای اسلامی در پیامی روزخبرنگار را به تلاشگران این عرصه تبریک و برای خبرنگاران استان آرزوی موفقیت و سرافرازی کردند.

متن پیغام تبریک حجت الاسلام سید محمد موحد به شرح ذیل میباشد:

هفده مرداد روز شهادت خبرنگار شهید صارمی هر سال یادآور مجاهدت های عزیزان حقیقت طلبی است که با هدف روایت واقعیت ها، پرچم اطلاع رسانی را بر دوش کشیده و در این امر مقدس از جان خویش نیز گذشته اند.
این روز را گرامی می دارم و برای همه تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی بهروزی و موفقیت در انتشار اخبار صحیح و واقعی را آرزومندم.
این روز در حقیقت روز پاسداشت کوشش های صادقانه خبرنگاران آزاده ای است که برای دسترسی ، تولید، توزیع و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند .
در دنیای کنونی با وجود تکنولوژی های ارتباطی پیشرفته و متعدد در امر دستیابی سریع به اطلاعات و منابع ،کسب اطلاعات موثق و قابل اطمینان در مورد وضعیت سیاسى، اجتماعى ،امنیتى و ……. جامعه و انتشار آنها بسیار هزینه بر، دشوار و در عین حال بسیار ضرورى و حیاتى است.
بنابراین اینجانب، روز خبرنگار ، روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم را به همه روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و مجاهدان عرصه اطلاع رسانی کشور و خصوصا خبرنگاران پر تلاش استان کهگیلویه و بویراحمد تبریک گفته و برای آن مجاهدان بی ادعای این عرصه، آرزوی سرافرازی و تداوم فعالیت و توفیق دارم .

منبع:راه ملت

*************************************************

رییس روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران با صدور پیامی روز هفدهم مرداد، روز خبرنگار را تبریک گفت.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی نفت گچساران، متن پیام ساسان حبیبی‌نژاد به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قسم خداوند علیم به جایگاه قلم و مایسطرون نشان از مقام رفیع آن، نزد باری تعالی دارد.

«۱۷مرداد ماه» یادآور خاطره بزرگ مرد عرصه اطلاع‌رسانی شهید «محمود صارمی» است. یادآور مجاهدتهای زنان و مردانی حقیقت طلبی است که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ «آگاهی بخشی» را بر دوش کشیده و خاضعانه و بی‌ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده‌اند.
نام گذاری هفدهم مرداد به نام روز خبرنگار، فرصت و بهانه‌ای است برای پاسداشت خدمات انسان‌های شایسته و حقیقت طلبی که چشم بیدار جامعه و زبان گویای مردم هستند. انسانهای آزاداندیشی که از وجودشان، انتشار دانایی و گسترش آگاهی معنا می‌یابد. آن‌ها که وجدان بیدار جامعه و تصویرگر عینی زمان خویشند و با بیان نافذ، شیوا و گیرایشان، بی‌پروا وظیفه قلم را که نگاشتن حقیقت است پاس می‌دارند و رسالت خطیر خود را به جا می‌آورند.
فرارسیدن این روز را به همه پیشگامان دانایی در عرصه رسانه و اطلاع‌رسانی تبریک عرض نموده، از خداوند متعال توفیق ایفای نقش خطیرتان را در خدمتگزاری هر چه بیشتر به مردم و اعتلای میهن اسلامی خواستارم.

ساسان حبیبی‌نژاد
رییس روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران

***************************************************

فرماندار گچساران روز خبرنگار را تبریک گفت.

عبدالرحیم رحیمی در جمع خبرنگاران گفت: هفده سال از روزی که محمود صارمی و یازده ایرانی دریند طالبان افغانستان به شهادت رسیده و نام خود را جاودانه ساختند.

رحیمی افزود: خبرنگاری کار بسیار طاقت فرسائی بوده که به اعتقاد برخی جزو سخت ترین حرفه های دنیا می باشد.

وی با اشاره به روز خبرنگار به عنوان نماد تجلیل از خبرنگاران گفت: ۱۷ مرداد فقط یک سمبل بوده و نبایستی حمایت از این قشرجامعه به روز و هفته خاصی محدود شود.

فرماندار گچساران خبرنگاران این شهرستان را از بهترین خبرنگاران استان و حتی کشور نامید و بر لزوم بهره گیری بیشتر از مسائل حرفه ای، اخلاق رسانه ای و آموزشی تاکید کرد.

***********************************************

فرماندار دنا در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.
متن پیام بدین شرح است
بسم الله الرحمن الرحیم
هفدهم مردادماه، روز نکوداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و همه شهدای خبرنگار است، که با ایثار جان به شرافت این حرفه مقدس اعتباری بالاتر به سوگند قلم و کاغذ برجا گذاشتند.
بی شک این روز پاسداشت کسانی است که بازوی مسئولین، چشم بینا ، گوش شنوا و زبان گویای مردم هستند، آنها که وجدان بیدار جامعه و تصویر گر عینی زمان خویشند با عزم راسخ تعهد، همت والای پیام آوران عرصه سترگ رسانه و طلایه داران راستین خبر، همواره مسائل و مشکلات مردم و واقعیت های جامعه را هنرمندانه با واژگان می آمیزند، ارزشمند و ستودنی است.
اینجانب فرا رسیدن این روز را به همه پیشگامان دانایی در عرصه رسانه و خبر تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفیق ایفای نقش وزینتان را در خدمتگزاری هر چه بیشتر به مردم این شهرستان و در راستای اعتلای کشور عزیزمان خواستارم .
علی تاج امیری
فرماندار دنا

**************************************************

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد طی پیامی فرا رسیدن 17 مردادماه روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، در متن این پیام آمده است:

عشق، امید و آرمان های تعالی بخش یک ملت، سرخط های خبری روزانه خبرنگاران و راویان، حقیقتی است که برای پیشرفت و تعالی ایران اسلامی، پویا و بانشاط از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌ کنند.

17 مردادماه روز خبرنگار که با سالروز شهادت حماسه نگار جاوید شهید محمود صارمی پیوند خورده نشانگر رسالت خطیر خبرنگاران و گزارشگرانی است که در مسیر بازگویی و بازنمایی حقایق جامعه و آگاهی بخشی به مردم، سخت می کوشند تا روشنی و حقیقت نگری را برای جامعه به ارمغان آورند.

17مردادماه روز ارزشمند خبرنگار، فرصتی است تا اینجانب به نمایندگی از مجموعه بزرگ صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهیدان و فقیدان عرصه قلم، رسانه و آگاهی بخشی، صمیمانه ترین تبریکات و تحیات خود را در این روز ارزشمند به تمامی عزیزان خبرنگار، صاحبان اندیشه و قلم، گزارشگران و تصویر برداران عرصه اطلاع رسانی و روشنگری اعم از خبرگزاری ها، سایت های اطلاع رسانی استانی، صدا و سیما و نشریاتی که با رعایت امانت و در کمال صداقت برای ثبت رویدادها در عرصه تولید و انعکاس اخبار، برنامه ها و فعالیت های مجموعه صنعت، معدن و تجارت استان بی وقفه تلاش شبانه روزی داشته و با اطلاع رسانی شایسته سطح آگاهی و مشارکت مردم جامعه را در اجرا و پیشبرد برنامه های این سازمان  ارتقا می بخشند، تقدیم نموده و از درگاه خداوند متعال برای ‏فعالان و پیشگامان عرصه ‎ارتباطات در استان کهگیلویه و بویراحمد و سراسر کشور استمرار توفیق خدمت به ‏ایران اسلامی را مسالت می نمایم.‏

داریوش دیودیده

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد

*************************************************************

پیام تبریک رییس دانشگاه پیام نور استان به مناسبت روز خبرنگار

رییس دانشگاه پیام نور استان در پیامی سالروز گرامیداشت مقام خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان ، متن پیام سید علی سراج ریاست دانشگاه پیام نور استان به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار بدین شرح است:

دانایی موهبتی الهی است که از قلم سرچشمه می گیرد و همانا بر اندیشه جویندگان حقیقت، نقش می زند. از این روی روزنامه نگاران، خبرنگاران و در یک کلام اصحاب رسانه‌ها، حامیان و نگاهبانان راستین قلم و آگاهی هستند.
روز خبرنگار، یادآور انسان‌هایی است که با قلم و زبان روشنگرشان راهی میان تاریکی و ازدحام کلمات می گشایند و تصویری از آن را در جان و اندیشه ما ترسیم می‌کنند.حضور اصحاب رسانه در عرصه های مختلف خبررسانی و انعکاس صحیح و به موقع اخبار و اطلاعات گوناگون نقش بسزایی در سطح آگاهی و رشد فرهنگ عمومی و تخصصی جامعه ایفاء خواهد نمود. در دنیای امروز ،خبرنگاران نقش بسیار مهم و تعیین‌ کننده ‌ای بعنوان رابط بین سازمانها ،مسئولین ومردم در اطلاع رسانی صحیح و ایجاد محیط امن خبری، ایفا می‌کنند.
هفدهم مرداد ماه فرصت مغتنمی است که ضمن بازخوانی کارنامه سراسر شور و شعور خبرنگاران متعهد رسانه های رسالت آشنا برای آگاهی بخشی به ملت ایران اسلامی، این روز شکوهمند، روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم را به همه خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه نگاران ، صاحبان اندیشه و قلم و آزادگان سنگر اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض نمایم.
این همت والا و پرثمر را همراه با یاد و خاطره شهدای عرصه اطلاع رسانی ، می ستاییم و از درگاه حضرت سلامتی، کامیابی و توفیقات روز افزون همه این عزیزان را در ظلّ توجّهات حضرت ولی‌عصر (عج ) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب مسئلت می نمایم.
رییس دانشگاه پیام نور استان در پایان ضمن تبریک روز خبرنگار به روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و عرصه اطلاع رسانی افزود: امیدواریم این عزیزان همچون گذشته در مسیر پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور، مراقبت از منافع ملی ، مصالح مردم و باورهای ایمانی در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی ، آرمان‌های انقلاب اسلامی ، امام راحل ، شهیدان و ولایت فقیه حرکت کنند.

***********************************************************************************

امروز،
هفدهم امرداد ،روز خبرنگار
“نام گرفته است.
هم او ،که از تار وپود وجودش در سالم سازی وشفافیت اجتماعی،اقتصادی ،
فرهنگی و سیاسی جامعه بهره می گیرد،
و بستر لازم را برای دسترسی به
نظم ،امنیت و عدالت فراهم می آورد.آزاده ای که با
آزاد منشی، مرارت های بسیار را به عشق آگاهی وآزادی ،در هر جامه و جایگاه فارغ از رنگ پوست،وجنس وجغرافیای زندگی ،وابستگی های قومی وقبیله ای، فرهنگ و اعتقادات و… به جان خریده ،و در پیکار با تبعیض، نا برابری وبیعدالتی در این راه خطیر و پر خطر ،از انجام هیچ عملی، دریغ نورزیده، وبا شایستگی پیشقراول و
بستر ساز توسعه در عرصه های مختلف،
نام گرفته، وبا این ویژگی ها شناخته میشود!

.این روز راباآرزوی استقرار صلح ،آزادی ،امنیت وتوسعه پایدار،

در جای ،جای گیتی،
به یاران و دوستداران متعهد خانواده بزرگ و اثر گذار رسانه، به ویژه خبر نگاران شجاع، شریف و وظیفه شناس ،ومدافعان راستین دفاع از حقوق حقه صاحبان حق، درشاخه های گوناگون؛ تهنیت گفته،برای قبیله ی قلم و اهالی خبر ،ضمن تو صیه ،به پر هیز از چشم پوشی بر روی واقعیت های تلخ وکمر شکن زندگی امروزی،و روشنگری و
انتظار بجا وبه موقع در پوشش دادن حقایق موجود،
ترویج شادی ونشاط در جامعه، وپوشش مصونیت در انجام وظایف حرفه ای برای این مجموعه زحمتکش وخوش نام؛واز همه مهم تررعایت اصل انصاف در خبررسانی.
استقلال در عمل، و آینده
ا ی در خور و آبرو مند،در خدمت به شهر وندان،
آرزو دارم.به امید فردایی بهتر.
علی مندنی پور

***************************************************

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد