تاریخ درج خبر : 1394/05/19
کد خبر : ۵۱۴۹۵۱
+ تغییر اندازه نوشته -

بازدید رئیس مجمع نمایندگان استان از شرکت غله و خدمات بازرگانی

رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی روز شنبه مورخ 17/5/94 از شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کهگیلویه و بویراحمد بازدید و با مدیر و کارکنان این شرکت دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کهگیلویه و بویراحمد آقای حاج زارعی که برای دومین بار در دوران نمایندگی خود از این شرکت بازدید نمودند از سیلوی شهید راستگو و ساختمانهای اداری بازدید بعمل آوردند.

۲۰۱۵۰۸۰۸_۱۱۵۲۳۲
در ابتدا آقای فروزنده مدیر کل شرکت غله اظهار داشت: گزارشی از وضعیت فعلی شرکت از جمله ذخیره سازی – پتانسیل های موجود و مشکلات و کمبودهای شرکت ارائه نمودند و اعلام کرد علیرغم مساعدت و پیگیریهای انجام شده ؛ استان نیاز به افزایش فضای ذخیره سازی در حوزه گندم و سایر انبارهای کالاهای اساسی داشته و این امر را موجب تحقق هرچه بیشتر اهداف این شرکت دانستند .
فروزنده گفت: انبارهای ذخیره سازی استان دارای استانداردهای لازم نیستند و این امر میطلبد از منابع مالی کشوری و استانی بودجه ای برای تعمیر و توسعه این انبار در نظر گرفته شود .
در ادامه نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از زحمات و تلاشهای شبانه روزی مدیریت و کارکنان شرکت غله و خدمات بازرگانی استان و همچنین تعامل و همراهی مجموعه ، اقدامات این شرکت در تامین و ذخیره سازی کالاهای استراتژیک از جمله خرید تضمینی گندم کشاورزان – تامین گندم کارخانجات آرد سازی استان – ذخیره کالاهای اساسی را از جمله خدمات برجسته شرکت غله و خدمات بازرگانی استان برشمردند .
حاج زارعی در پایان از اعلام آمادگی برای همکاری همه جانبه و پیگیری جدی در دولت برای رفع برخی مشکلات و کمبودهای شرکت خبر داد و خواستار توجه هر چه بیشتر دولت و مسئولین استانی شدند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد