تاریخ درج خبر : 1394/05/19
کد خبر : ۵۱۴۹۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

نصب 600 سطل زباله در مناطق مختلف شهر یاسوج

معاون خدمات شهری شهرداری پایتخت طبیعت ایران از نصب 600 سطل زباله فلزی و گالوانیزه در مناطق مختلف این شهر خبر داد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج، ضرغام خلقی پور با اشاره به کمبود سطل زباله در برخی نقاط شهر یاسوج اظهار داشت: باتوجه به کمبود سطل زباله در شهر تعداد 500 سطل زباله فلزی و 100 سطل زباله گالوانیزه مکانیزه خریداری و در نقاط مختلف شهر یاسوج نصب می شود.
وی با بیان این که این سطل های زباله در مرکز شهر، آبشار، پارک های شهر یاسوج نصب خواهند شد افزود: سطل های زباله اموال عمومی هستند و مردم هم باید از آن ها در برابر تخریب و صدمه محفاظت کنند.
معاون خدمات شهری شهرداری یاسوج با انتقاد از برخی ناهنجاری ها درخصوص اموال عمومی گفت: متاسفانه شاهد هستیم که سطل های زباله، شیرهای آب آشامیدنی و امکانات سرویس های بهداشتی توسط برخی تخریب می شوند و این امر نیازمند توجه بیش از پیش شهروندان به حفظ و صیانت از اموال عمومی است.
خلقی پور با تاکید بر نقصد منصفانه از سوی شهروندان ابراز داشت: اگر نقد نصفانه باشد می پذیریم و از انتقادات و پیشنهادات مردمی استقبال کرده و در جهت پیشبرد اهداف مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر یاسوج بهره می بریم.
وی با بیان اینکه در سال گذشته تعداد 1000 عدد سطل زباله خریداری و در سطح شهر نصب شد افزود: تعداد زیادی از این سطل ها توسط برخی ها تخریب و تعدادی از آن ها نیز به سرقت رفته است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد