تاریخ درج خبر : 1394/05/19
کد خبر : ۵۱۴۹۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

شهردار یاسوج: ارائه خدمات در آبشار یاسوج متحول می‌شود

شهردار پایتخت طبیعت ایران زمین از تحول خدماتی و زیرساختی آبشار یاسوج در سال آینده خبر داد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج، محمدعلی جاوید در جلسه شورای مدیران شهرداری یاسوج که ابتدای هر هفته برگزار می شود اظهار داشت: موضوع مشکلات پیمانکاران خدمات شهری و پیگیری مصوبات جلسه پیشین شورای مدیریت دراین خصوص مورد بررسی قرار گرفت.
وی با اشاره به جدیت مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر یاسوج برای برخورد جدی و قانونی با هرگونه تخلف از سوی پیمانکاران خدمات شهری افزود: در صورتی که این پیمانکاران درخصوص ارسال به موقع صورت وضعیت نیروهای خدماتی برای پرداخت مطالبات اقدام نکنند طبق قانون با آن ها برخورد و جریمه هایی برای آن ها درنظر گرفته خواهد شد.
جاوید با تاکید بر رعایت و انجام مفاد موجود در قراردادهای پیمانکاران خدمات شهری ابراز داشت: درصورت کم کاری امر تنظیف و عدم وجود سطل زباله مکان هایی از سطح شهر که در قرارداد با پیمانکاران اشاره شده طبق قانون با پیمانکار برخورد خواهد شد.
وی در ادامه به پیگیری و بررسی طرح های عمرانی شهرداری یاسوج اشاره کرد و گفت: طرح های مهم عمرانی شهر یاسوج از جمله پارک های ولایت، اسکان و غدیر در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
شهردار یاسوج با اشاره به طرح های عمرانی این مجموعه در هفته دولت گفت: در این نشست مقرر شد طرح مطالعاتی پارک آبشار و پارک اسکان برای آغاز عملیات اجرایی و اخذ تسهیلات هر چه سریعتر آماده شود.
جاوید با اشاره به تحول زیرساختی و خدماتی پارک آبشار یاسوج در سال آینده اظهار داشت: با ساماندهی فضاهای تجاری و خدماتی پارک آبشار درصدد حذف فضاهای خورده فروشی و غیربهداشتی و ایجاد بازارهای استاندارد و ارائه خدمات بهینه در این منطقه هستیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد