تاریخ درج خبر : 1394/05/20
کد خبر : ۵۱۴۹۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -

استاندار: نقش اطلاع رسانی ایرنا ویژه است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه رسانه ها نقش موثری در تصمیم گیری ها، سیاست گذاری ها و بهبود عملکرد دولت دارند، افزود: نقش ایرنا در این عرصه اطلاع رسانی ، ویژه است.

سیدموسی خادمی روز یکشنبه در بازدید از ایرنا مرکز کهگیلویه و بویراحمد افزود: رسانه ها با رویکرد حرفه ای به گردش اطلاعات از جمله ابزارها و عناصر موثر در بهبود تصمیم گیری های مسوولان اجرایی هستند.

81713251-70084208
وی اظهار کرد: رسانه ها سه نقش مهم گردآوری اطلاعات، تفسیر افکار عمومی و بازخورد عملکردها را دارند و از این جهت تاثیر بسزایی در جامعه می گذارند.
خادمی بیان کرد: رسانه ها هم در تصمیم سازی ها هم در انعکاس اجرای این تصمیمات تاثیر دارند و از این جهت نهادهای دیگر را یاری می کنند.
وی درباره شرایط رسانه های کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: رسانه ها از نظر کمیت در وضعیت مناسبی قرار دارند اما برای رشد کیفی نیاز به کار بیشتری هست.
خادمی گفت: تعداد زیادی رسانه مجازی، خبرگزاری ها و نشریات مکتوب در این استان فعالیت می کنند که بر شادابی فضای رسانه ای افزوده اند.
وی اضافه کرد: البته فضای رسانه ای استان، جوان است و به همین دلیل ممکن است در فرایند اطلاع رسانی ها دچار خطا و اشتباه شوند.
خادمی بیان کرد: رسانه ها به رشد و توسعه استان کمک می کنند و مسوولان باید با رسانه ها ارتباط بیشتری بگیرند.
وی عنوان کرد: خبرگزاری ایرنا به دلیل اینکه رسانه دولت است نقش ویژه ای در آگاهی بخشی مردم نسبت به تلاش های دولت و نظام دارد.
خادمی گفت: دولت تدبیر و امید از نظر بیان خدمات، مظلوم واقع شده است و در فضایی که رسانه ها همگرایی کمتری با دولت دارند احساس نیاز به رسانه رسمی دولت بیشتر می شود.
سیدموسی خادمی دراین بازید ضمن گرامیداشت یاد شهید محمود صارمی و روز خبرنگار، از تلاش و فعالیت های خبرگزاری جمهوری اسلامی تقدیر کرد و گفت: نقش اطلاع رسانی مطلوب ایرنا در استان بر هیچ کس پوشیده نیست.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد