تاریخ درج خبر : 1394/05/20
کد خبر : ۵۱۴۹۸۶
+ تغییر اندازه نوشته -

بانک مسکن بیشترین تسهیلات را به مردم پرداخت کرده است

خبرنگاران حوزه اقتصادی استان کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز با حضور مدیر شعب بانک مسکن استان مورد تجلیل قرار گرفته و در آن بر نقش اطلاع رسانی و آگاهی بخشی آنان به مردم تاکید شد.

با وجود رقابت شدید این روزهای بانک ها در زمینه جذب منابع، مفهوم بازاریابی و ارتباطات بالاخص در حوزه بخش خصوصی کمتر در بانکداری استان ما مورد توجه قرار گرفته است.

اما در کنار همین مغفول بودن معدودی از بانک های فعال در استان نیز سعی کرده اند ارتباطات و بازاریابی را مورد توجه قرار داده و در کنار آن اطلاع رسانی درستی نیز به مشتریان و مخاطبان خود داشته باشند تا بتوانند از این رهگذر در امور محوله، موفق تر باشند.

یکی از مدیران بانک های استان کهگیلویه و بویراحمد که از این ظرفیت به خوبی استفاده نموده و به همراه روابط عمومی خود در مراسم روز خبرنگار نیز شرکت کرده بود، احمد رضا بقایی، مدیرشعب بانک مسکن در استان است، که امروز با برگزاری مراسمی از تلاش های یک ساله خبرنگاران حوزه اقتصادی استان در آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به مردم تقدیر نمود.

IMG_6131

در این نشست هم چنین مسائلی نیز در قالب مباحث خبری و اظهار نظر فعالان رسانه ای مطرح شد، از آن جمه اینکه بانک مسکن به عنوان بانکی تخصصی، وظیفه تامین مسکن که از نیازهای اولیه هر فردی ایت را در کشورمان بر عهده دارد.

مسکن۸هم چنین گریزی بر سابقه فعالیت های این بانک در ارائه تسهیلات زده و یادآوری شد که از ابتدای تاسیس؛ این بانک در استان ۷هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال تسهلات به مردم پرداخت نمود که در این زمینه رتبه نخست در زمینه پرداخت تسهیلات بانکی در کهگیلویه و بویراحمد را داراست، به نحوی که ۳۰ درصد مجموع پرداخت تسهیلات بانکی در استان مربوطه به بانک مسکن است.

یکی دیگر از موضوعات مطرح شده در این نشست؛ مبلغ وام پرداختی و شرایط طرح “مسکن یکم” بود که برای شهر یاسوج سقف این وام ۴۰ میلیون تومان به مدت ۶ دوره ۶ ماهه و با افتتاح حساب ۶۷میلیون ریالی عنوان گردید و اگر فردی هم تمایل به زمان کوتاه تری برای دریافت وام داشته باشد می تواند در مدت یک سال مبلغ ۲۰۰میلیون ریال سپرده گذاری نماید تا وام ۴۰۰ میلیون ریالی را دریافت کند.

IMG_6130

در این نشست استفاده از صندوق امانات بانک مسکن با شرایط مناسب نیز توصیه گردید و در پایان از خبرنگاران حوزه اقتصادی رسانه های محلی کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد.

منبع: سلام دنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد