تاریخ درج خبر : 1394/05/20
کد خبر : ۵۱۵۰۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

وقتی فرماندار گچساران از شکایت علیه خبرنگار صرف‌نظر می‌کند

مراسم تجلیل از خبرنگاران گچسارانی با حاشیه‌های جالب و نکات قابل توجهی روبرو بود.

مراسم تجلیل از روز خبرنگار با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه این شهرستان در محل فرمانداری و به به میزبانی فرمانداری برگزار شد تا این مراسم نیز همانند دیگر مراسم‌های تجلیل از خبرنگاران آبستن حاشیه‌ها و نکاتی البته از جنس نسبتا مثبت همراه شود.

در این مراسم در ابتدا رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران، طی سخنانی روز خبرنگار را به خبرنگاران این شهرستان تبریک گفت و به توصیف ویژگی‌های خبرنگاران پرداخت تا در ادامه، خبرنگاران گچسارانی با نکات، سئوالات و گلایه‌های خود مراسم را ادامه دهند.

از نخستین نکات این مراسم سئوال خبرنگاری مبنی بر دوستی و گرایش سیاسی فرماندار و نماینده گچساران و باشت در مجلس و تحت تأثیر قرار گرفتن احتمالی فرماندار در حمایت حزبی از وی به صورت فراقانونی بود که عبدالرحیم رحیمی در پاسخ، قانون را اصلی‌ترین معیار فعالیت خود دانست و تأکید کرد که قانون برای من فراتر از دوستی است.

از دیگر نکات جالب دیگر این جلسه گلایه یک دیگر از خبرنگاران از یکی از مسئولان این شهرستان در عدم همکاری با وی بود که بسیار قابل تأمل به نظر می‌رسید.

این خبرنگار از سفر اخیر استاندار کهگیلویه و بویراحمد به گچساران در راستای بازدید از برخی پروژه‌ها سخن گفت و اینکه از ساعت 17 تا 19 شب منتظر حضور استاندار بوده و بعد از تماس‌های مکرر و ناامیدی در همراهی استاندار برای پوشش اخبار طی تماسی از یکی از مسئولان گچسارانی خواستار همکاری وی برای حضور بر پروژه مربوط به این اداره شده است که آن مسئول مدعی شده که من هیچ اطلاعی از این بازدید ندارم و در منزل در حال تماشای تلویزیون هستم اما دقایقی بعد به صورت اتفاقی با خودروی خود مقابل خبرنگار ایستاده و با این حال با وجود داشتن جای خالی بازهم از بردن وی بر پروژه امتناع کرده است.

عدم دعوت از خبرنگاران گچسارانی در مراسم تجلیل از خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد از دیگر گلایه‌های مطرح شده در این مراسم بود که در این خصوص رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز گله‌مند بود و توضیحاتی ارائه کرد.

شاید بتوان صرف نظر کردن فرماندار گچساران از شکایت خود علیه یکی از خبرنگاران این شهرستان به مناسبت و حرمت روز خبرنگار را از مهم‌ترین حاشیه‌های مثبت این مراسم دانست که با تشویق و خوشحالی اصحاب رسانه و خبرنگاران مواجه شد.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد