تاریخ درج خبر : 1394/05/20
کد خبر : ۵۱۵۰۶۹
+ تغییر اندازه نوشته -

۳۹۴ خانوار دهستان چنار بویراحمد از نعمت گاز برخوردار می شوند

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: ۳۹۴ خانوار دهستان چنار بویراحمد گازدار می شوند.

غلام محمد زارعی در بازدید از عملیات گازرسانی به ۲۰روستای دهستان چنار (بخش کبگیان، بویراحمد) افزود: ارایه خدمات و امکانات مورد نیاز به روستاییان موجب کاهش روزافزون مهاجرت آنان به مناطق شهری می شود.

وی بیان کرد: از زمان مسئولیت نمایندگی مجلس شورای اسلامی تاکنون تلاش کرده ام خدمات خوبی به مناطق روستایی شهرستان های بویراحمد و دنا داده شود.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پروژه گازرسانی به روستاهای دهستان چنار بویراحمد در دو فاز اجرا می شود، خاطرنشان کرد: در فاز نخست این طرح 1800 متر خط انتقال فولادی و ۱۵ هزار متر شبکه گذاری پلی اتیلن با اعتباری افزون بر ۱۲ میلیارد ریال انجام خواهد شد و مدت زمان اجرای فاز اول این پروژه 6 ماه برآورد شده که جمعیت بهره بردار آن ۳۲۰ نفر در قالب ۹۴ خانوار است.

زارع تصریح کرد: فاز دوم این طرح نیز شامل اجرای ۲۷ هزار متر شبکه گذاری پلی اتیلن با اعتباری افزون بر ۲۰ میلیارد ریال خواهد بود.

وی ادامه داد: پیش بینی می شود که فاز دوم این پروژه در مدت ۲۰۰ روز اجرا شود و جمعیت بهره بردار از این فاز 1500 نفر در قالب ۳94 خانوار است.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: کهگیلویه و بویراحمد به عنوان بخشی از کریدور- شمال جنوب یاد می شود در صورت شناخته شدن، به دلیل آب و هوای پاک، وجود یک میلیارد اصله درخت بلوط در مسیر کوههای پر عظمت، دره های زیبا قابلیت تبدیل شدن به کریدور گردشگری را دارد.

زارعی اضافه کرد: بعد از خدمات رسانی به دهستان چنار برنامه است که این دهستان در بخش کبگیان به یک منطقه ویژه گردشگری تبدیل شود.

منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد