تاریخ درج خبر : 1394/05/22
کد خبر : ۵۱۵۱۹۴
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگواری دست بردار نیست؛ طعنه های دوباره بزرگواری به آیت الله هاشمی رفسنجانی

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: آقازاده‌پروری در شأن زندگی طلبگی نیست.

حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری در پاسخ به سؤالی در خصوص برخورد با آقازاده‌ها و تأثیر آن در جامعه اظهار کرد: صدماتی که از جانب آقازاده‌ها به کشور وارد شده بسیار زیاد بوده است.

وی با بیان اینکه آقازاده‌ها هم در عرصه سیاسی و هم اقتصادی ضربات بسیاری بر پیکره کشور وارد کرده‌اند، تصریح کرد: اگر از همان ابتدا با این دسته از افراد متخلف و منفعت‌طلب برخورد لازم صورت می‌گرفت امروز پدران و نزدیکان‌ آن‌ها طلبکار نمی‌شدند.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ولی همین که در برهه فعلی قوه قضاییه برخورد مناسب داشته است نشان دهنده عزم این قوه برای برخورد با متخلفان در هر کسوتی است.

وی به انتظار مردم از قوه قضاییه اشاره کرد و افزود: مردم وقتی می‌بینند در برخورد با تخلف فرقی میان شهروند عادی و آقازاده‌ها نیست، نسبت به اجرای عدالت خوشبین می‌شوند.

بزرگواری تصریح کرد: امیدواری خوبی در بین مردم ایجاد شده چرا که می‌بینند بر مبنای عدالت فرقی میان متخلف عادی و غیر عادی وجود ندارد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان این که آقازاده‌پروری در شأن زندگی طلبگی نیست، افزود: انتظار مردم این است که ما طلبه‌ها در مبارزه با آقازاده‌پروری پیشگام همه قشرها باشیم.

وی از قوه قضاییه خواست تا در برخورد با آقازاده‌ها هیچگاه اسیر جوسازی نشوند و در همین خصوص تصریح کرد:قوه قضاییه از جار و جنجال‌ نمی‌هراسد.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • موسوی گفت:

  همین جناب بزرگواری برای اینکه پدر بنده را از کار بیکار کند، بارها و بارها با این و آن چانه زنی میکرد.

  • ناشناس گفت:

   اقای موسوی بزرگواری هر کاری بکند این کاری که شما گفتید و نمیکنه پس لطف کن تهمت نزن خدایی هم هست همه اینو میدونن

 • بویراحمد گفت:

  بعدازعبدالله خان سردیاربویراحمدختی،عبدالله خان مقابل شاه ویسا،سیدم مقابل اکبرشاه ویسا،سیدبویراحمدوخو،رته دیارش کن،.

 • saeed گفت:

  آقای بزرگواری یه سوال میشه بم بگی سانترفیوژ چیه؟ وقتی جواب دادی اونوقت راجب آقای هاشمی حرفای گنده بزن.اگه هم دوس داری تا بگم از بی بی سی بت زنگ بزنن و اونجا راجب آقای هاشمی اظهار نظر کن. واقعا برای همچین نماینده ای متاسفم که حتی افراد ……………. براش تصمیم میگیرن که تو مجلس چکار کنه

 • احمد گفت:

  حیف شهرستان کهگیلویه با این همه نخبه که نماینده آنها تو باشی،از بی عرضگی آنهاست که تو چسبیدی به صندلی مجلس و فکر می کنی هرگز پیاده نخواهی شد،به زودی صندلی را تحویل می دهی اگر نخبگان از خواب غفلت بیدار شوند،آنوقت است که ضعف و کوتاهی های شما برملا می شود و نگو نگو می کنی.

 • احمد گفت:

  بزرگواری یعنی آبروریزی همین.

 • ملانصرالدین گفت:

  خدمت اقا سلام من حاضرم به شما رای بدهم -تبلیغ کنم -نعلین شما را واکس بزنم برای دفع قضا وبلا وچشم زخم جوحه خروس برایت یکشم فقط به یک شرط ناقابل -که شما همیشه سکوت کنید واظهار نظر نفرمایید تا شما پاینده باشی وکهگلویه سربلند وسرفراز.

 • همشهری گفت:

  صدرحمت به جبهه پایداری،بزرگواری ازجبهه پایداری هم افراطی تر،

 • دهدشت شهر من گفت:

  حیف این لباسی که تن شماست. عملکرد سیاسی شما خلاصه می شود در موضعگیری یکطرفه سیاسی و ضدیت با هاشمی. (به هر بهانه ای). اینجاست که می گم حیف این لباس……

 • نقوی دهدشتی گفت:

  اقای سید علی محمد اقازادگان منتصب به شما هم در این استان صدمات جبران ناپذیری زده اند.خود شما تمام فامیلت را در تمام پستها پیمانکاری ها قرار داده ای بعد افتادی دنبال هاشمی به شما چه این مملکت به غیراز شما کسی را ندارد که مدعی هاشمی شود نمایده گان قدر تهران تبریز مشهد اصفهان و…در مجلس نبودند که شما به جان هاشمی افتادهاید.مگر شما مقلد رهبر نبودید رهبری در مقابل هاشمی صعه صدر به خرج داده اند شما شده اید مثال این ضرب المثل که خان ایبخشه خان علی خان نیبخشه.ابروی مارا بردید.چماق خود را غلاف کرده واز تلوزیون خانه ات مجلس راببین و هی نگاه به چماقت کن.چماقی

 • کارمندکارمند گفت:

  آقای بزرگواری آدم ساده لوحی هستی که شدی ابزار دست دیگران چطور به خودم بقبولانم که تو نماینده این شهرستانی ومن هم بهت رای دادم ای کاش دستم میشکست و نام تورا به روی برگ رای نمی نوشتم چرا که فکر میکردم اهل تهمت و افترا نیستی اما مدتی است که عالم سیاست تورا هم که در صداقت و پاکی بهتر از دیگران میدانستم قربانی کرده وباید در خلوت خودت طلب عف کنی از خدای متعال شاید راه برگشتی قبل از انکه غرق غرق شوی پیدا شود .

پربازديد