تاریخ درج خبر : 1394/05/22
کد خبر : ۵۱۵۲۱۵
+ تغییر اندازه نوشته -

جاوید: وانت‌های دوره‌گرد شهر یاسوج تا پایان مردادماه ساماندهی می‌شوند

شهردار یاسوج گفت: نقاطی در سطح شهر یاسوج برای ساماندهی وانت‌های دوره‌گرد تعیین و تا پایان ماه آینده عملیات زیرساختی این مناطق صورت می‌گیرد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج، نشست ویژه ساماندهی وانت های دوره‌گرد به منظور ساماندهی وانت‌های دوره‌گرد شهر یاسوج با حضور دانشگاه علوم پزشکی، اداره صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف، پلیس راهور، نیروی انتظامی و دادستانی و مجموعه شهرداری یاسوج در دفتر شهردار یاسوج برگزار شد.

محمد‌علی جاوید در این نشست با بیان این‌که فرم‌های خوداظهاری به همه وانت‌های سطح شهر ارائه شد، افزود: نقاطی در سطح شهر برای ساماندهی این وانت‌ها تعیین و ظرف روزهای آینده عملیات زیرساختی این مناطق صورت می‌گیرد.
شهردار یاسوج با اشاره به روند قانونی و برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده برای ساماندهی وانت‌های دوره‌گرد شهری افزود: پس از تکمیل ثبت‌نام از وانت‌های دوره‌گرد گزارش مربوط به ساماندهی این وانت‌ها به دادستانی ارسال می‌شود.
جاوید با اشاره به شناسایی و تعیین سه منطقه برای ساماندهی این وانت‌ها گفت: دو نقطه در بلوار ورودی شهر خارج از معبر اصلی و در زمین‌های اطراف نجف‌آباد و یک نقطه در محدوده جایگاه سی ان جی در خیابان کمال‌الدین برای این منظور در نظر گرفته شده است.
وی نظارت بر بهداشت، تخلفات صنفی و دیگر موارد را از مزایای طرح ساماندهی وانت‌های دوره‌گرد در شهر یاسوج عنوان کرد و افزود: با توجه به روند عملیات اجرایی زیرساختی مکان‌های در نظر گرفته شده برای متمرکز کردن این وانت‌ها امید داریم تا پایان ماه جاری شاهد اجرای این طرح در شهر یاسوج باشیم.
شهردار یاسوج از شناسنامه‌دار کردن وانت‌های دوره‌گرد در این شهر خبر داد و ابراز داشت: پس از اجرای طرح ساماندهی با هماهنگی دادستانی و نیروی انتظامی با وانت‌های دوره‌گرد بدون شناسنامه برخورد قانونی می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد